145355 entry daha
  • bana kız, bana küs ama gitme kal.
  • bugun calistigim is yerinde danismanin onunde bir yakinimi beklerken, ayni bolumde calistigim 50 yasin ustundeki bir kadin, benim yanima geldi ve danismaya birakilmis olan cicekleri gostererek "bu cicekleri buraya birakiyorlar ama, biri alip gitse kimsenin ruhu duymaz" dedi. ben de ehehe, evet abla, oylece birakiyorlar, elini kolunu sallayan gidip alabilir vb bir seyler dedim.

sonra kadin, hicbir sey olmamis gibi, gitti, muhtemelen baska calisanlara gonderilmis olan ciceklerin arasindan en gosterislisini ve en pahalisini (ç)alıp, oylece yanimdan gecip gitti. arkasindan bakakaldim.

kendimi hirsizlik sucuna yardim ve yataklik etmis gibi hissediyorum. ve o cicegin gercek sahibine, daha cok da cicek sahibine ulasmayinca sikayet edilecek olan kurye elemanina uzulmekten baska bir sey dusunemiyorum.

pazartesi cicegi alan kadinla konusacagim ama hafta sonum zehir olacak, anlasildi.
  • kızılay meydanındayım, banklara oturmuşum
    elimde bir cigarayla yolunu gözlüyorum

ellerine çok alıştırdın...
  • düşerim

bazan oturduğum yerde
    kendikendime dalıp giderim,
    bulanık geçmişimle.
    genişleyen halkalar çizerim,
    bir düşün uyanık imgesine.

gölünüze taş düşerim.

sizse hep konuşursunuz
    sığınıp kof sözlere,
    kaçarak kendinizden
    uğuldayan hüznünüzle.
    telâşla geceyi bulursunuz.

gözünüze yaş düşerim.

metin altıok
  • bazı geceler peynir ve veya zeytin yeme isteği geliyor.gece gece kahvaltı yapıyoruz.sebebi ne olabilir ki?
  • serseriyim ben :d
  • bir hafta içinde çığır açtım resmen,işten zaman bulamıyorum sosyal hayat yok diyorken plan program bolluğu içindeyim birden bire 2020'ye mutlu mesut gireceğim anlaşılan. yeni iş fırsatı doğuyor gibi lütfen bu sefer herşey yolunda gitsin canım kendim.
  • bugün benim doğumgünüm yirmi dört oldum.. ne güzel ki gün başladığında kutlayan arkadaşlarım, iyiki varsınız duygulandım ki.. uykusundan uyanıp mesaj atanı da unutmayacağım kral hareket.. bu yaşın enerjisini iyiliğe yayacağım.. yine çılgınlar gibi hayaller kuracağım ve belki kırıklığına da uğrayacağım en güzeli ise hani sabahattin ali diyor ya, “ilkbahar gibi bir mevsimi olan bu dünya, üzerinde yaşanmaya değer.. ne olursa olsun.. ” işte bu yaşımda da bu sözü en üstlerde tutacağım..
  • 25 yaşındaysanız ve kpss'ye hazırlanıyosanız hayat gerçekten çok zor
  • gece gece seni göresim geliyor.
    olur olmaz gülesim geliyor.
    öpe öpe öldüresim geliyor.
    ordan burdan.

aşırı aşık oldum sözlük n’apıcam?
128650 entry daha
hesabın var mı? giriş yap