176024 entry daha
  • kafam milyonlarca saçmalıkla dolu. bir çırpıda tüm tanıdığım insanları, tüm anıları, eskiden beynimde yer etmiş ama bugünümde var olmayan insanları silip atmak istiyorum. unutmak istiyorum! belki o zaman başımı yastığa koyduğumda deliksiz uyurum, bilmiyorum. içimdeki birikim nefrete döndü dönecek, bu en çok da bana zarar verecek. depresyona giricem bir kaç gün, belki kimseyle konuşmak aklıma bile gelmeyecek ama sonra geçecek.

ya sonra? sonrası yok...
  • ne zamandır yazar olmayı bekliyordum dört gözle. hiç beklemediğim anda onaylandı yazarlığım. ama şimdi ne hevesim var ne de kaliteli duygularım yazmak için
  • gerçek kesiti severek ve beğenerek izliyordum.
  • terk eden insanlardanım. daha önce de terk etmişliğim, insan silmişliğim çoktur. çabuk sıkılıyorum ve sessiz sedasız gitmek istiyorum. ancak şu an çocuk için büyük bir travma yaratmak istemediğimden kalıyorum her ne kadar zorlansam da. büyük çile bu çektiğim. ama bir gün çok uzaklara tek ve bir başıma koşar adım gideceğim. dünyanın öbür ucu tercihimdir.
  • kadınların "başım ağrıyor" efsanesi yalan degil ya!

tam günün anlam ve önemine istinaden eşimle ilgileneyim derken, gerçekten beynim catlıyor ilac bile ictim kesmedi. kafami kesicem öyle bi ağrı.. *
  • sevgililer günü'nde gecenin neredeyse bu saatine kadar çalıştım. o derece yalnızım.

hayır, yalnız olmayı çok takan birisi de değilim aslında, hatta sevgililer günü falan da hiç bana göre işler değildir normalde ama bugün inanılmaz bir şey oldu ve çalıştığım kurumdaki bir kıza aşık oldum. yani aşık olduğunu düşünüyorum çünkü o kızı düşünmekten kendimi alamıyorum, kalbim sanki daha hızlı atıyor ve bu hislerimin hiçbirisi cinsel isteklerle alakası yok. tamamen saf bir duygu bu ve ne yaparsam yapayım kızı kafamdan çıkartamıyorum.

işin kötüsü ise kendisi de muhtemelen benim ilgimi az buçuk anladı ama bozuntuya vermedi. hafif bir ilgi gösteriyor gibi de hissediyorum bi yandan ama muhtemelen friendzone yiyeceğim kıza açılırsam -en iyi ihtimalle-. kötü ihtimalleri zaten düşünmek bile istemiyorum.

yok ya, bakmaz o kız bana. vazgeçmeliyim ondan. hem uzak mesafe ilişkisi falan sürdürmemem ben. hem yaşı da benden büyük... diye bahaneler üretmeye çalışıyorum ama olmuyor, kafamdan çıkartamıyorum kızı... fotoğraflarda bile bu kadar güzel değildin be izmir'in kızı, keşke seni tanımamış, keşke görmemiş olsaydım...
  • "çık artık aklımdan be kadın çık.."
  • bugün arkadaşımla sevgi ve hırs üzerine konuşurken hayatımın tümüne şahit olduğu için merak edip beni hiç sevgi konusunda hırslı gördün mü diye sordum. hiç görmemiş. özellikle son bir iki yılda sevgi konusunda değiştiğimi, dönüştüğümü hissediyorum. hırs benden çok uzakta. bir şeyler olsun ya da karşımdakini üzeyim diye bir mücadeleye girmek, hırs yapmak bana o kadar anlamsız ve gerek geliyor ki en fazla olsa güzel olurdu diyorum devam ediyorum. ve ne yaşarsam yaşayayım ılık bir lale misali sevgi ile affediyorum.kıymet verdiğim önemsediğim insan benden gidip eskiye dönünce tamamlanacağını düşünüyorsan git tamamlan mutlu olurum bununla demişliğim var ve bunu söylerken en ufak yalan yok söylemlerimde. ya tam istediğim insan oldum birçok şeyi aştım ya da baya baya gavatım ben.
  • herkes birilerinden muzdarip. herkes birileri tarafından üzülmüş, kırılmış, öldürülmüş...
    herkes...
    ben kimi üzdüm, kırdım, öldürdüm... onu düşünüyorum. herkesin bahsettiği o herkes’in içinde ben de olmalıyım. en azından bir insan için... madem öyle, madem aslında herkes iyi de herkes kötü, ben kimi üzdüm?
    bu adil olma istepi veya muzdaripler güruhuna eleştiri değil. isyan aslında. kendime, sana, ona... herkese.
  • bugün dışarıda dolaştım akşam. sonra gözlerim avm önündeki kalpli balonlara takıldı. sevgilim olmadığı için değil. her sevgililer gününde bir kaç arkadaşıma bu balkonlardan alıyor sınıfta uyurlarken bileklerine takıyor ya da sıraya bağlıyordum.artık hiçbiriyle konuşmuyorum.

kimse bana şimdiye kadar kalpli balon almadı ."o zaman ben de kendime alırım." diyerek özgür ve güçlü kız adımlarıyla baloncuya yöneldim. fiyatını sordum. 10 lira dedi akşam olduğu için düşmüş fiyatı. normalde 20'ymisş.

fazla geldi bana 10 lira, sözlük. almadım kendime. kendime cimriymişim. ne kötü.
1310 entry daha