169679 entry daha
  • kelimler düğümleniyor ama söyleyemiyorsun umudun bittiği yerdesin faydasız
  • az önce
    - baba iyi ki annen seni doğurmuş,
    +(tebessümlü bir gülümseme ile) neden?
    -çünkü çok güzelsin
    ardından boynumdan kokulu bir öpücük.
  • coronavirüs'e yakalandığımdan beridir alakasız bir iki tanesi de dahil olmak üzere, birkaç arkadaşım niyeyse bana kanser dördüncü evre muamelesi ediyor. "yooo yooo sen covid olamazsın mümkün değil inanmam. şu an şoktayım" diyen bile oldu. her gün günlük rapor istiyor sağ olsun birkaç iyi arkadaşım. ama noluyor la? bu hastalık bu kadar ciddi mi yoksa onların mı abartısı? ayrıca ben niye yakalanmayayım, kedi miyim?
  • cinsiyet için kadın yerine bayan yazan kıyafet markalarından alışveriş yapmıyorum
  • hafta sonu adaya gidip güzel zamanların tadını çıkartmak istiyorum. ama yalnız başıma gitmek istemiyorum. resmen dram.
  • martı jonathan livingston cesareti gibi yaşamak dileğiyle, yalnız ve güçlü.
  • ateşten bir üç yılın ardından konya faslı benim için kapanmış gibi gözüküyor. yani baksam şimdi ardıma ne var, ne oldu öncesinde diye... neler bıraktım üç yıla... üç yıl bana ne bıraktı, geçerken... insan konuşamıyor böyle ayaküstü. ne desen yarım kalacak belli ki. bir yandan; bir değirmen kadar yavaş, öte yandan bir söz gibi hızlı aktı zaman.

ben başladığım yere geri döndüm. belki de başladığım yerde bitti tüm bu olanlar. öğrenecek fazlasıyla ders vardı, hepsini verebildim mi, bilmiyorum. elimden gelen ne varsa son damlasına kadar yaptığımı biliyorum sadece. unutulmaz anılar bıraktı üzerimde.

saman sarısı bir akşamüstü kaldı gözlerimin önünde
    yolum tekrar geçerse caddelerinden hatırla beni
  • tamam belki ağlamıyoruz da gülmeyi de unuttuk be hüseyin.
  • çevremde olan insanların bazılarını görmeye tahammülüm yok. buna bağlı bir cinmet geçirirsem eğer hepsini mermi manyağı yapabilirim. tşk.
  • paramparça hayatım, bir bütün şimdilerde...
104397 entry daha
hesabın var mı? giriş yap