178150 entry daha
  • malumunuz üzere bu covid-19 belasından mütevellit bir süredir kahvehaneler kapatılmış durumda. bizim sokakta da var celal abinin, kararın verildiği gün kapattı dükkanı, bir süredir haber yoktu.

dün iki kişinin kahvenin önüne gelip bakındığını görmüştüm, bunlar mal mı lan bilmiyorlar mı kapandığını diye düşünüp kıllanmamıştım.
    bugün baktım yine 2 kişi kapalı kapının önünde bekliyor etrafa bakınıyorlar. bir süre sonra kapı içerden açıldı bunlarda girdiler içeri. iki kişi daha götüm götüm yaklaşıp girdi içeri. vay amk olaya bak.

30 yaşında ben 2 haftadır evdeyim saç baş karıştı ota döndüm, asıl risk grubu bu adamlar böylesine bir ortamda yasak olmasına rağmen kahveye geliyorlar.

aradım 155’i. memur hanıma anlattım durumu, doğru yeri aradınız biz ekiplere bilgi vereceğiz deyip kapattı telefonu. 15 dk sonra 3 tane ekip otosu bitti kahvenin önüne, baştan açmadılar tabi kapı duvar. sonra birer birer çıktı içerden ibneler. polisin çıkanlara bir işlem yaptığını görmedim, içerde ne oldu bilemiyorum. ama polisin kapıya geldiğinde içerdeki telaşı cidden çok merak ediyorum :)

üzgünüm celal abi, ceza yedin mi bilmiyorum ancak bu hepimizin sorumluluğu. açarsan yine şikayet ederim.
  • yaşıtlarım çoluk çocuk, aile sahibi.
    ben ise şu an gofretimi kemirip, cemiyette pişiriyorum (gripin) dinleyip, komikli capslere gülüyorum.
    offf :/
  • fantastik kabuslar serim karantinada da devam ediyor.
    3 gün üstüste gördüğüm rüyalar şöyle; eve timsah giriyor onu bulmaya çalışıyorum, gökten alevli göktaşı düşüyor içinden değişik hediyeler çıkıyor, arkadaşlarımla beyran çorbası içmek için sözleşiyoruz ama bir türlü buluşamıyoruz.
    uyurken hiç canım sıkılmıyor işte ne güzel
  • demin etli kurufasulye yerken hüngür hüngür ağladım.
  • gıdım çıkar diye kitap okumuyorum :(
  • karantinada neler neler yapmayı planlıyordum; online programlama dersine devam edecektim, kitap okuyacaktım, yogaya başlayacaktım... motivasyon sıfır, acıkmamak için kahve içiyorum ya da video izliyorum. ama her gün ev işi yapıyorum. kalan zamanlarda da bir şeyler yiyorum.
    berna laçin bile bu kadar çok sls içeren ürün görmemiştir, yedi numara'daki rüya bile bu kadar hayata küsmemiştir, avrupa yakası'ndaki iffet bile bu kadar çok toz almamıştır. annem çıldırdı, yakında babamla beni çamaşır makinesine atacak. babam bütün gün evde oturmaktan annemle bana sarıyor, annem babama sinirlenip bana patlıyor, sesimi çıkaramıyorum.
    ne olur bitsin bu kabus.
  • "sen nasılsın ömrüm?" az önce okudum bu cümleyi. vardı bir zamanlar benim de ömrüm.bana ait olmayan, beni hiç ama hiç sevmeyen bir ömrüm vardı.
  • bugün keyfim o kadar yerindeki anlatamam.hiçbir sebebi yok. sabaha kadar evde müziğimi açıp dans edeceğim. 1 şişe şarabım, 1 şişe cinim var.
    etnik house ve anatolian deep tavsiyelerini bekler kucak dolusu sevgilerimi sunarım :) :)

editerian: anatolian sessions ile start verdim
  • kendimi korku filmi senaryosunda hissediyorum. dışarı çıkmayı sevmeyen ben dışarı çıkmak için can atıyorum.
  • hayat her geçen zaman daha da anlamsızlaşıyor.
1330 entry daha