162510 entry daha
  • hiç garantici biri değilim sürekli durup dururken eşşek gibi riskli şeylere atlıyorum resmen ve bunları neye dayanarak yaptığımı da bilmiyorum gerçekten.
  • bir oyuncunun eşi aldatılmasını ifşalamış.
    sosyal medyanın bu kadar yaygın olduğu bir dönemde ben evli kadınların bunu görmezden geldiğini düşünüyordum. hatta daha bugün muhabbetini yaptık. sadece sosyal medya değil dating applerde dahi bir sürü evli adam var. üstelik 10-15 yıllık evli değil hiç biri baya baya genç evlilikler. evlilikleri tek haneli rakamlarda olanlar...
    ortalama türk erkeğinin bir evlendiği bir de aslında ilgi duyduğu kadın profili var. bu ikisini ayrı tuttukları sürece daha çok eşlerini aldatırlar.
  • bugün tarot baktırdım ve duymak istediğim her şeyi duydum, ondan ileride evlilik teklifi alacağıma kadar kddkjdjdjd bakan kadın bile heyecanlandı :( haberin olsun yaaane.
  • beyaz fisto elbiseli, sarı saçlı billur kız, seni gördüm bugün, elinden tuttum, diz kapaklarındaki yaralara yapışan tozları üfledim, yalnız değilsin ben yanımdayım dedim. terkedilme korkunu aldım kalbinden denize attım, sonsuza dek burdayım. üzülme artık, bunların senle hiç ilgisi yok, senin suçun değil, kimse görmesin diye kuytu da sessizce ağlarken yanaklarından süzülen yaşları sildim ellerimle ama yine de rahatlatacaksa seni bir nebze, o zaman istediğin kadar ağla, ben burdayım unutma.
  • kafanız güzel gecenin bu saatinde eve giriyorsunuz anahtarı takıp kapıyı açtığınızda sizi karşılıksız seven birisi kapının önünde sizi karşılıyor, en iyi arkadaşınız, oğlunuz , kızınız, kediniz. dünyanın en güzel duygularından biri de hayatta sizi karşılıksızca sevenlerin olması. başka kimseye bir insana ihtiyacınız yok. size bir şey olmasın
  • moda tarafında sürekli gördüğüm migrosun alışveriş torbalarıyla mendil satan çok tonton bir teyze var.

kimseye ses etmeden elindeki mendilleri rahatsız etmek korkusuyla tam uzatmadan arada apartman merdivenlerinde oturarak dinlenen kendi halinde bir teyze.

yaşının da ileri olması nedeniyle özellikle bu pandemi döneminde kendisini her gördüğümde içim sızlıyor. bir şekilde kendisine yardım etmek istiyorum ama yaşım çok daha genç olduğu için ayıp etmekten de çekiniyorum.

zira kendisi dilenmiyor, alın teriyle çalışıyor. aksini düşündüğümü düşünmesini kesinlikle istemem.

öneri ve tavsiyeleri olan yazarların bir yeşil uzağındayım.
  • yıllardır bu platforma yazıyorum,çiziyorum. kolay kolay kimse ile de ne muhabbet etmişliğim ne de görüşmüşlüğüm vardır (bir kişi hariç o da dünyalar iyisi insandır iyi ki onu burdan tanımışım). daha önce bir entry yüzünden hayatımda bu kadar kötü,berbat,leş bir msj almadım. ve burayı artık bırakma zamanı gelmiş olduğunu anladım acısıyla tatlısıyla yıllarca yazdım,bilgilendirdim,kah komik,kah ciddi entryler yazdım ama artık kötü,niteliksiz insanlar barındırmaya başlamış burası hoşçakal sözlük böyle vedalaşacağımiz aklıma gelmezdi.
  • 12 tane bira içtim malak gibi. pişmanım. yarın sabah, 9:00 civarı ilk sigaramı içtikten 5-10 dk sonra panik atak garanti. hiç şaşmaz. ilk günkü gibi korkutuyor beni namussuz.

edit: 12 biraya inanmayan olmuş. şimdi bana da çok gibi geldi. tamam 10 bira olsun.

(bkz: aslan kadar aslan)
  • iyi niyetle yazılan bir cümlenin nasıl pişmanlığım olabileceğini izledim 15 dakika. ego kasmayı hiç sevmemişimdir. ama sahip oldukların dikkat çekiyorsa öyle gözüküyorsun bunu da tecrübe ettim. saygilar sözlük
  • içimde bir boşluk var. kendimden utanıyorum açıkçası. başaramama duygusunu her geçen gün tekrardan yaşamak bana zulüm geliyor. kimsenin bir parçası olamıyorum. verdiğim değerin d'sini bile göremiyorum. bundan dolayı çok kırgınım sana... bana neden bunu yapıyorsun. neyse boş verdim artık. eski duygusuz beni gördükçe benden daha da uzaklaşacaksın eminim ama buna biraz da sen neden oldun.
111488 entry daha
hesabın var mı? giriş yap