• senin götünü yerim ya.
  • empati denilen şeyi hiç bilmedim. benim empati diye bildiğim şey ise karşı tarafın eksiklerini takip edip onu nerden vuracağını planlamakmış. şu an empati kurabildiğim tek varlık şeytan...galiba cehennemde iyi arkadaş olacağız onla...
  • bugün sinirliydim biraz, yeğenim akşama doğru bize geldi gece de kaldı. uykusu sorun biraz. uyumamak için direndi yok acıktım yok susadım yok oyun oynayalım diye,kararlı durmam lazım geç saat oldu, aldım telefonu elime yanina uzandım ama gayet katıyım:)) anladı kaçış yok başladı dönmeye birkaç şey söyledi baktı göz teması kurmadan kısa cevaplar veriyorum, önce teyzeciiim seni çok seviyorum biliyor musun dedi :) ben aynı ketumlukla devam, telefonla uğraşıyorum bu sefer tuttu kolumu koklamaya başladı:d teyzecim ne güzel kokuyorsun sen öyle, bir yandan öpüyor bir yandan sarılıyor bir yandan kokluyor:d kolumu sahiplendi. e ketumluk kalmadı tabi sinirden de eser yok. yumuş yumuş oldum :) oynadik biraz sonra sızdı kaldı bu,ben de kendi yatağıma geçtim. düşünüyorum simdi gerçekten masumlar,kötülük yok içlerinde. daha bugün haberini okudum bir anne çocuğunu boğarak öldürmüş diye. ıçim parçalandı. o da bunun gibiydi. son anlarını yaşarken neler düşündü,o cani kadin gozlerinin icine bakip nasil yapti kendi evladina bunu? ya o cocuk? nasıl korkmustur yavrum. detaylı düşününce çıldıracak gibi oluyor insan. allah herkese vicdan ve merhamet versin ne diyeyim. keşke çocuk yapmanın da bir kuralı olsa,ehliyeti olsa...
  • bazen yatsı namazını kıldıktan sonra oturup biramı içiyorum. bugün de öyle oldu. niye bu kadar oksimoron bir hayatım var, doğrusu bilemiyorum.

sadece ben değilim böyle olan. çok yakın, çok sevdiğim bir arkadaşım var, bilge. o da ramazanda tutamadığı oruçları yazın yazlıkta tutar. oruçluyken bikinisini çekip gün boyu güneşin altında yatar *doğu ile batı arasında köprü müyüz neyiz, jeopolitik olarak çok önemli bireyleriz bence *

kafam güzel, bi bölüm de dark izledim, ondan böyle oldum bence. idare edin.
  • fakirler her zaman iticidir.
  • kimyadan nefret ettim hayat boyu. şimdi bir kimya fabrikasında kimyasal proses çiziyorum.
  • bir oyuncunun eşi aldatılmasını ifşalamış.
    sosyal medyanın bu kadar yaygın olduğu bir dönemde ben evli kadınların bunu görmezden geldiğini düşünüyordum. hatta daha bugün muhabbetini yaptık. sadece sosyal medya değil dating applerde dahi bir sürü evli adam var. üstelik 10-15 yıllık evli değil hiç biri baya baya genç evlilikler. evlilikleri tek haneli rakamlarda olanlar...
    ortalama türk erkeğinin bir evlendiği bir de aslında ilgi duyduğu kadın profili var. bu ikisini ayrı tuttukları sürece daha çok eşlerini aldatırlar.
  • bu akşam kendim ve neden hayatıma birini almak istemediğimle ilgili mihenk taşı sayılabilecek bir şey fark ettim. beni bayağı etkiledi bu fark ediş, saatlerdir kafam yerinde değil.

annem babama aşık bir kadın. kaç yıllık evliliklerinde bu hiç değişmedi. babam annemin ilk sevgilisiymiş ve evlenmişler de zaten. annemin ilişkiler konusundaki bu naifliğine üzülsem de kendi küçük dünyasında mutlu olduğu için gözünü açmak istemiyorum.

babamsa anneme saygı duysa da ona değer verse de aşık değil, hiç olmamış. sevmiş sadece ama tutku yok. babamın annemi aldatıp bir süre süren küslük sonrasında barıştıklarını da hatırlıyorum. her ne kadar artık annemi aldatmasa da babamın çapkınlığı hala üzerinde.

işte kalbimi birine açıp annem olmaktan korkuyorum, bu gece onu fark ettim. ben orta okuldayken yaşanan aldatma olayını bana çaktırmamaya çalışsalar da benim farkında olduklarım benim için devasa bir travma olmuş. birkaç kişiyi hayatıma alıp onlardan da yalan ve aldatma görünce kepenkleri komple kapattım, bir daha açacağımı da hiç sanmıyorum.
  • çok üzgünüm be sözlük, baba ile her zaman tartışma halinde olmak çok yoruyor. duygularımı çok güzel saklayan, gizleyen biriyim ama bugün ilk defa birisi yüzüme bakıp 'için sıkılmış, neyin var' dedi. yoruldum artık. tüm bunları konuşmak dertleşmek istediğim kişiye de yazamam artık..
  • kadınların çoğundan tiksiniyorum. çoğu birbirine benziyor, çoğu paraya ve güce tapıyor, çoğu zevksiz. aptal saptal ve kaba saba adamlara tav olan, her şeyiyle iyi bir insan olduğu belli olan adamları dışlayan kafadan kontak bir cinsiyet, sorunlu.

kadına yönelik nefret, kadınların davranışlarından ve tercihlerinden dolayıdır.