şükela:  tümü | bugün
 • 5 gün önce falan uyurken üstümü açmışım. o günden beri bi götümün sikilmediği kaldı. yediğim içtiğimden gram keyif alamaz oldum, midemin blup blup diye ötmediği an kalmadı resmen. bir bira midemin ırzına geçiyor. falan filan neyse iğrençleşmeyeyim daha bokum püsürümle, ama berbat işte. tadım tuzum kalmadı amına koyayım.
 • koskoca profesörden aldığım 3 kitapta korsan çıktı. evet! utanılacak bir durum. adam gelmiş yıllarını vermiş dünyanın en saygın üniversitelerinden birinden profesör olmuş, bir çok okulda yüzlerce kişiye ders veriyor ama hala korsan kitap okuyor. ulan bari internetten al ucuza gelsin.
 • her defasında bir dahaki farklı olacak inancı ile bir dahakine vardığında yine bir dahaki farklı olacak demenin hüznü de bende saklı.
 • altı yıldır belime kadar uzattığım saçlarımdan hiç bu kadar kurtulmak istememiştim oysa ki ben değil miydim rapunzel hatun gördüğümde imrenen hatta bazen kıskançlıktan o saçları yolmak isteyen ama işte olmuyor zorla güzellik olmuyor! ruhum kısa saç hastası ve ben de çaresiz...sanırım bugün kestiricem kısacık. amin. bir de ben bugün sigarayı bırakalı 3 gün oluyor ama sakin, depresyonda değilim...
 • arkadaşlarım, eşim falan silah meraklısıyım sanıyor ama işin aslı öyle değil. silah manyağıyım kimsenin haberi yok.

  ruhsatlı silahım haricinde, boy boy model model kurusıkı ve saçma atan gaz tabancalarım var. en son walther p99'a kafayı takmıştım onu da aldım. daha bir el sıkmışlığım yok. öyle belde silah sokakta falan hayatta gezmem. özel bir durumu, gerekliliği olmadan da belinde silahla gezeni de sevmem.

  tamam bu son derken şimdi şu safir t14 denilen av tüfeğini gördüm. çok güzel lan. bildiğin av fişeği atıyor. ona da av ruhsatı almak lazım. gerçi seri atmıyormuş, tek tek ama olsun. dipçik ayarlanabiliyor, dürbün takılabiliyor. peşin bin lira.

  hep babamdan bulaştı bunlar. sen 13 yaşındaki çocuğa doğum gününde kırıkkale hediye edersen böyle olur işte.
 • panduf fetişistiyim, ciddiyim. nasıl güzel kokuyorlar öyle. ekmek arası yapıp yiyesim geliyor.
 • otuz yaşına geldim babam hala girdiğim sınavların sonuçlarını takip ediyor. küçükken, bu çocuk büyüyünce profesör olucak diye tanıtırdı beni arkadaşlarına, bi bok olamadım. hala benden ümidini kesmemiş, töbe yarabbi. bi de harika çocuk olarak yola çıkıp ibiş olmak ne acıklı lan:/
 • daha iyi bir insan olayım dedikçe, kendimden soğumamı gerektirecek sebeplere bir yenisini daha ekledim sözlük...
 • "i don't want to see the back. i want to see the front" fatih terim
  hicbir sey bitmis degil. kaybedebiliriz! ama kaybetmekten de nefret ederiz. bunun uzatmalari var rovansi var. sen yikildikca ben ayaga kaldirmaya, vazgectikce seni dik tutmaya devam edecegim. zaten dal gibi incecik bi seysin. senin yuzunden fatih erkoc sarkilari dinler oldum lan!
 • ders çalışmamak adına sürekli sözlükteyim hatta işi ilerletip bugün üye bile oldum ilk entryimi en çok vakit geçirdiğim ekşi itirafa atıyorum vatana millete tüm sözlüğe hayırlı uğurlu olsun

  çalışmıyorum çalışmamak için sürekli yapacak daha süper şeyler bulabiliyorum
  sonum kötü olacak
  "vizeler" is coming......