• bunca yillik izmirliyim kordon da bir fotografim yok. hayir, bunu dert etmedim tabii ki ama; ne bilim sanki herkesin kordonda bir fotografi var. garipsedim.
  • takriben hergün ''google earth'' ü açıp: ''ulan bi bakayım bizim şu istanbul'a efendim taksimine, ortaköyüne elin gavuru giripte baktığında nasıl görünüyormuş?'' diyorum.
    ertesi gün okula gittiğimde bizim kızlara ya dün taksimdeydim ordan ortaköy yaptım ne güzel gündü diyorum.
    e ama yalan mı?

not:(bkz: sevgilisi olan asosyal üniversiteli) hey gidii...
  • akvaryumun suyunu değiştirirken balığımı klozete düşürdüm.
    başka koyacak yer bulamayıp içinde biriktirdiğim envaiçeşit çakılları temizliyordum tek tek.
    hepsi yosun tutmuş, kararmış. taş olsa dayanmıyor zamana.
    hayat dediğin şirazenin kayması işte.
    o sırada camı tutan profilin silikonu koptu, akvaryum elimden kaydı, dizlerimle yakaladım, üstüm başım ıslandı.
    sonra bi de baktım beta balık yok.
    öyle kalakaldım tepkisizce önce.
    sonra balığımı geri aldım ama,
    yaşıyor şimdi. hayat ona güzel.
    bilmiyor ki başka akvaryumlar vaaaaar, denizler vaaaaaar, nehirler vaaaaaaar...
    karnı doyunca mutlu o.
  • 5 gün önce falan uyurken üstümü açmışım. o günden beri bi götümün sikilmediği kaldı. yediğim içtiğimden gram keyif alamaz oldum, midemin blup blup diye ötmediği an kalmadı resmen. bir bira midemin ırzına geçiyor. falan filan neyse iğrençleşmeyeyim daha bokum püsürümle, ama berbat işte. tadım tuzum kalmadı amına koyayım.
  • koskoca profesörden aldığım 3 kitapta korsan çıktı. evet! utanılacak bir durum. adam gelmiş yıllarını vermiş dünyanın en saygın üniversitelerinden birinden profesör olmuş, bir çok okulda yüzlerce kişiye ders veriyor ama hala korsan kitap okuyor. ulan bari internetten al ucuza gelsin.
  • her defasında bir dahaki farklı olacak inancı ile bir dahakine vardığında yine bir dahaki farklı olacak demenin hüznü de bende saklı.
  • altı yıldır belime kadar uzattığım saçlarımdan hiç bu kadar kurtulmak istememiştim oysa ki ben değil miydim rapunzel hatun gördüğümde imrenen hatta bazen kıskançlıktan o saçları yolmak isteyen ama işte olmuyor zorla güzellik olmuyor! ruhum kısa saç hastası ve ben de çaresiz...sanırım bugün kestiricem kısacık. amin. bir de ben bugün sigarayı bırakalı 3 gün oluyor ama sakin, depresyonda değilim...
  • arkadaşlarım, eşim falan silah meraklısıyım sanıyor ama işin aslı öyle değil. silah manyağıyım kimsenin haberi yok.

ruhsatlı silahım haricinde, boy boy model model kurusıkı ve saçma atan gaz tabancalarım var. en son walther p99'a kafayı takmıştım onu da aldım. daha bir el sıkmışlığım yok. öyle belde silah sokakta falan hayatta gezmem. özel bir durumu, gerekliliği olmadan da belinde silahla gezeni de sevmem.

tamam bu son derken şimdi şu safir t14 denilen av tüfeğini gördüm. çok güzel lan. bildiğin av fişeği atıyor. ona da av ruhsatı almak lazım. gerçi seri atmıyormuş, tek tek ama olsun. dipçik ayarlanabiliyor, dürbün takılabiliyor. peşin bin lira.

hep babamdan bulaştı bunlar. sen 13 yaşındaki çocuğa doğum gününde kırıkkale hediye edersen böyle olur işte.
  • panduf fetişistiyim, ciddiyim. nasıl güzel kokuyorlar öyle. ekmek arası yapıp yiyesim geliyor.
  • otuz yaşına geldim babam hala girdiğim sınavların sonuçlarını takip ediyor. küçükken, bu çocuk büyüyünce profesör olucak diye tanıtırdı beni arkadaşlarına, bi bok olamadım. hala benden ümidini kesmemiş, töbe yarabbi. bi de harika çocuk olarak yola çıkıp ibiş olmak ne acıklı lan:/