• otuz yaşına geldim babam hala girdiğim sınavların sonuçlarını takip ediyor. küçükken, bu çocuk büyüyünce profesör olucak diye tanıtırdı beni arkadaşlarına, bi bok olamadım. hala benden ümidini kesmemiş, töbe yarabbi. bi de harika çocuk olarak yola çıkıp ibiş olmak ne acıklı lan:/
  • "i don't want to see the back. i want to see the front" fatih terim
    hicbir sey bitmis degil. kaybedebiliriz! ama kaybetmekten de nefret ederiz. bunun uzatmalari var rovansi var. sen yikildikca ben ayaga kaldirmaya, vazgectikce seni dik tutmaya devam edecegim. zaten dal gibi incecik bi seysin. senin yuzunden fatih erkoc sarkilari dinler oldum lan!
  • ders çalışmamak adına sürekli sözlükteyim hatta işi ilerletip bugün üye bile oldum ilk entryimi en çok vakit geçirdiğim ekşi itirafa atıyorum vatana millete tüm sözlüğe hayırlı uğurlu olsun

çalışmıyorum çalışmamak için sürekli yapacak daha süper şeyler bulabiliyorum
    sonum kötü olacak
    "vizeler" is coming......
  • üç aylık kızım bazen çok uzun süre mızmızlanıyor. çok bunalırsam yardımcı olmak için bizde kalan anneme tuvalete gitme bahanesiyle veriyorum. torun sevgisi başka tabii... 5 dakika yerine 1 saat kızımla oynuyor
  • telefonuma vildan k. diye birini kaydetmişim. kaç aydır kim olduğunu çözemedim. ya uyuzun biriyse diye de arayamıyorum. hayır, bir de neden vildan k? tarık dursun k'dan mı, behzat ç'den mi, v for vendetta'dan mıdır? neden? zaten hayatımda küçükken babaannemin alt komşusu vildan teyze'den bu yana hiç başka bir vildan tanımış da değilim. üst üste bu kadar çok vildan deyince de tuhaf geldi isim. hadi hayırlısı.
  • dişim 2 gündür çok fena ağrıyo ve 2 gündür o öfkeyle hayata falan durmadan küfrediyorum. sesli etmiyorum ama. bir de tanrım beni şuanda bu yoldan sınama, 22 ekim'den sonra falan ağrısın. cehennem azabı çekiyorum. böyle bi ağrı yok, iki gündür dişimi üst üste koyamıyorum, böyle ceza olmaz.
  • aniden ama aniden belinde altın kemerle, parmağında tek taşıyla görünce onu bilinçaltımda bir cengiz kurtoğlu beni bekliyormuş. istemsizce başladım "önce bir kaç damla yaş gözlerimden süzüldü, inanmadım yıkıldım, senin miydi bu düğün? "