1. altı yıldır belime kadar uzattığım saçlarımdan hiç bu kadar kurtulmak istememiştim oysa ki ben değil miydim rapunzel hatun gördüğümde imrenen hatta bazen kıskançlıktan o saçları yolmak isteyen ama işte olmuyor zorla güzellik olmuyor! ruhum kısa saç hastası ve ben de çaresiz...sanırım bugün kestiricem kısacık. amin. bir de ben bugün sigarayı bırakalı 3 gün oluyor ama sakin, depresyonda değilim...
  2. gayet sulu zırtlak ottan boktan alınan, herseyi kafasında sekiz yüz kat büyüten, anormal kıskanc, aşırı güvensiz, herşeye bozulan ve her laftan kırılabilitesi olan igrenc bi insanım aslında, üstüne bi de utanmadan bu böyle degilmis taklidi yapiyorum, daha fenası taklitte levent kırca'dan bile kötüyüm, ama bundan da fenası hic biseyin götümde olmadigina inanabilicek tek insanı buldum ve onu seviyorum, gastelerin dagittigi mavi arcoroc tabaklar gibi yere atıp duruyo o da beni, kırılmıyorum ya ben. seksen iki parça yemek takımıyım aslında, cok fena kırıgım dökügüm, bi başlasam hic susmicam. niye böyle yapiyorum bilmiyorum ama hersey benim icin ısrarla mühim değil.ne kadar mühim aslında ben onu bi diyebilsem. diyemiyorum, onun yerine haydi bakalım bir kere daha dinliyorum.
  3. arkadaşlarım, eşim falan silah meraklısıyım sanıyor ama işin aslı öyle değil. silah manyağıyım kimsenin haberi yok.

ruhsatlı silahım haricinde, boy boy model model kurusıkı ve saçma atan gaz tabancalarım var. en son walther p99'a kafayı takmıştım onu da aldım. daha bir el sıkmışlığım yok. öyle belde silah sokakta falan hayatta gezmem. özel bir durumu, gerekliliği olmadan da belinde silahla gezeni de sevmem.

tamam bu son derken şimdi şu safir t14 denilen av tüfeğini gördüm. çok güzel lan. bildiğin av fişeği atıyor. ona da av ruhsatı almak lazım. gerçi seri atmıyormuş, tek tek ama olsun. dipçik ayarlanabiliyor, dürbün takılabiliyor. peşin bin lira.

hep babamdan bulaştı bunlar. sen 13 yaşındaki çocuğa doğum gününde kırıkkale hediye edersen böyle olur işte.
  4. panduf fetişistiyim, ciddiyim. nasıl güzel kokuyorlar öyle. ekmek arası yapıp yiyesim geliyor.
  5. otuz yaşına geldim babam hala girdiğim sınavların sonuçlarını takip ediyor. küçükken, bu çocuk büyüyünce profesör olucak diye tanıtırdı beni arkadaşlarına, bi bok olamadım. hala benden ümidini kesmemiş, töbe yarabbi. bi de harika çocuk olarak yola çıkıp ibiş olmak ne acıklı lan:/
  6. daha iyi bir insan olayım dedikçe, kendimden soğumamı gerektirecek sebeplere bir yenisini daha ekledim sözlük...
  7. "i don't want to see the back. i want to see the front" fatih terim
    hicbir sey bitmis degil. kaybedebiliriz! ama kaybetmekten de nefret ederiz. bunun uzatmalari var rovansi var. sen yikildikca ben ayaga kaldirmaya, vazgectikce seni dik tutmaya devam edecegim. zaten dal gibi incecik bi seysin. senin yuzunden fatih erkoc sarkilari dinler oldum lan!
  8. yolculuk ettiğim otobüsün içi leş gibi alkol kokuyor, 15-20 dakika daha koklarsam kafayı bulacakmışım gibime geliyor.
  9. ders çalışmamak adına sürekli sözlükteyim hatta işi ilerletip bugün üye bile oldum ilk entryimi en çok vakit geçirdiğim ekşi itirafa atıyorum vatana millete tüm sözlüğe hayırlı uğurlu olsun

çalışmıyorum çalışmamak için sürekli yapacak daha süper şeyler bulabiliyorum
    sonum kötü olacak
    "vizeler" is coming......
  10. üç aylık kızım bazen çok uzun süre mızmızlanıyor. çok bunalırsam yardımcı olmak için bizde kalan anneme tuvalete gitme bahanesiyle veriyorum. torun sevgisi başka tabii... 5 dakika yerine 1 saat kızımla oynuyor

ekşi itiraf hakkında bilgi verin