• amk spor gazetesini sözlük/internet geyiklerinden biri sanıyordum. meğer gerçekmiş. vay amk..
  • "gözlerinin rengidir aşka davetiye çıkaran
    ruhum, mavi hüzünler şehri..."
  • bugün güneşin altında 40 dakika otobüs beklerken ensem yanmasın diye polo yakanın yakalarını kaldırdım. evet bunu yaptım maalesef ama her şeyin bir ilki vardır bebişim değil mi? otobüs gelince geri indirdim ama. ha gün içinde o kadar yürüdüm ki, sonunda ense yanığından kurtulamadım o ayrı.
  • evlerinin önünden iki adım öteye gitmemiş kadınlar, ellerinden güven duygusu alınmış genç kızlar ve dondurması yere düşmüş kız çocukları.
    kimsenin sevmediği şizofren babalar, sorumluluk duygusu altında ezilmiş çaresiz genç adamlar ve topu yokuş aşağı giden erkek çocukları.
    siyaset konuşurken içlerindeki tüm nefreti yansıtıp etrafındakileri korkutan insanlar.
    yargılama yetilerini olur olmaz, yerli yersiz, ölçülü ölçüsüz kullanan insanlar.
    değer bilmeyenler, değerleri değersizleştirenler.
    akşam olunca hüzünlenenler.
    çay bardaklarının dibindeki boğazı yakan şekerler.
    gözlerde hüznü bekleyen hazır yaşlar.
    sorgulayan gözler.
    bana soruyorlar atatürk'ün morali nasıldı diye. ben de diyorum koymuş silahı masaya, sonra sağdan vurucaz, soldan vurucaz...
  • meğer demokrasi halkın kendi kendini yönetememesinden ibaretmiş.
  • çok ekşi bi itiraf olacak biliyorum ama yıllardır takıp ettiğim halde hiç aklıma dur bende bi üye olayımda bende yazayım gibi birşey gelmemişti.sanırım katılımcı paylaşımcı bir insan değilim. neyse. bugun bu saat olmuş neden uyuyamıyorum bende bilmiyorum hayat gayesi işte binlerce sorun uyku uyumama engel oluyor.en kötüsüde annemin beni ciddi anlamda sevmemesi sanırım. düşünsenize bir pasta kesiliyor ve bana tabak koymuyor hatta anne dur bi tabak eksik bi parca daha kes dediğim halde elimdeki dolu tabagı alıp beni duymamazlıktan gelmesinden ne halin varsa gör moduna girmesinden kötü birşey olamaz.gözyaşlarıma hakim olamıyorum sözlük sana çok ihtiyacım var...
  • pazar sabahları açtığım dükkanda beni hayata küstüren ve etkilerini sayacak olursak, hop oturup hop kalkmalar, dükkan içinde abuk sabuk hareketler, çük sıkmalar, eğilmeler çökmeler,pıhhhhh ve türevi sesler çıkarmalar, giren müşterinin gözlerine anlamsız bakışlar atmalar gibi istemsiz şeyler yaptıran kaka gelmesini şu dakikalar yine yaşamaktayım. baba gel artık ben gideyim yeter. fena bastırıyor baba gel.
  • arkadasımı ısletmek ıcın cok ıgrenc bısey yaptım su anda kendımden tıksınıyorum dıyebılırım sırf işletmek icin yenı bır telefon ve hat aldım yanında oldugum zaamn bıle ıslettırıyorum :d
  • finaller öncesinde manyaklar gibi ders çalışmaya çalışıp hoca * uyanmadan yatmıyordum. şimdi finaller bitti ama yine uyumayıp manyak gibi god of war oynuyorum. ne olacaksa benim bu halim.
  • daenerys targaryen'i deliler gibi kıskanıyorum. normalde bırakın kertenkeleyi falan her türlü böcekten bile korkarım ama onun ejderhalarını ben beslemek isterdim, çok tatlılar lan. kedileri çok sevmeme rağmen evde kedi beslemekten imtina ederim tüy döktükleri için, bunlar tüy de dökmüyor ki, game of thrones yapımcılarına buradan sesleniyorum, dizi bittikten sonra en azından bir haftalığına verin bana sevimli ejderhalarınızı, gözüm gibi bakarım ben onlara.
hesabın var mı? giriş yap