91200 entry daha
  • sosyalleştim bende sizin gibiyim demek için instagram kullanıyorum. akrabalarım asosyal demesin ve kaç kişi tanıyorum diye düşününce rakam çok çıksın diye ne yaptıklarını merak etmediğim insanların facebook beğenilerini beğeniyorum.dışarda ölsem arayıp sormayacak insanlarla iş yerinde yüz yüze geldiğimde kankacım diye başlayan yılışık muhabbetlerin içinde buluyorum kendimi.insanlar bana işi düşünce arayıp beni sorsun diye telefon kullanıyorum.kendimle dalga geçince gülen ama kendileriyle dalga geçince agrasifleşen egolu kardeş dediğim insanlarla takılıyorum.
    neden bunu yazdım bilmiyorum ama durum bu. sanırım ve umarım en kısa sürede bu dar alandan kurtulur ve zor durumda neden diye sormadan koşacak insanlar çıkar karşıma.
  • sosyalleştim bende sizin gibiyim demek için instagram kullanıyorum. akrabalarım asosyal demesin ve kaç kişi tanıyorum diye düşününce rakam çok çıksın diye ne yaptıklarını merak etmediğim insanların facebook beğenilerini beğeniyorum.dışarda ölsem arayıp sormayacak insanlarla iş yerinde yüz yüze geldiğimde kankacım diye başlayan yılışık muhabbetlerin içinde buluyorum kendimi.insanlar bana işi düşünce arayıp beni sorsun diye telefon kullanıyorum.kendimle dalga geçince gülen ama kendileriyle dalga geçince agrasifleşen egolu kardeş dediğim insanlarla takılıyorum.
    neden bunu yazdım bilmiyorum ama durum bu. sanırım ve umarım en kısa sürede bu dar alandan kurtulur ve zor durumda neden diye sormadan koşacak insanlar çıkar karşıma.
  • yarın annemin misafirleri gelecekmiş ve benim de evden kaçmam gerekiyor ama dışarıda takılabileceğim kimse yok.

yalnızlığın kötü tarafı da bu işte.
  • ben deli paratoneriyim.
  • hayatım boyunca pişman olmaya mecburum. hep çok düşünüp kendimi mutsuz edeceğim. asla umursamaz olamiyorum düşünmeden duramıyorum. cildiracagim
  • yeter artık yeter. düşünmek istemiyorum. ne neden niye diye sormak istemiyorum. şu yastığa başımı rahat koyayım nolur allahım ya.
  • bir gün benim için çok anlamlı bir şehirde, biriyle tanıştım. toplam 48 saat geçirebildik; o 48 saatin 1 saatinde ben uyudum, 3 saatinde o uyudu. kalanında hep konuştuk sanırım.

tanıştığımız 10. dakikada, bana neden o şehirde olduğumu sordu. o turistti, gezmeye gelmişti. ilk kez yurtdışına çıkmıştı. ben, dedim, buraya gelip çok beğenmiştim daha önce. vaktim oldu, tekrar gelmek istedim. peki dedi.

2 gün sonra ben onu türkiye'ye yolcu ettim. kendim o şehirde birkaç gün daha kaldım. biz muhabbeti kesmedik. hala da konuşuyoruz.

ayrılmamızın üzerinden birkaç gün geçtikten sonra bana mesaj attı. yalan söyleyemiyorsun, gözlerin çok anlamlı bakıyor dedi. anlamadım dedim.

-sana neden orada olduğunu sorduğumda 'hiiiç' demiştin. bir saniye bana öyle baktın ki, gözlerin çok şeyi ele verdi. sen oraya uzun zaman önce bıraktığın bir şeyi bulmaya, anılarını tazelemeye gelmiştin, çok belli.

dedi. öyleydi. bana sorsalar, bu kadar güzel ifade edemezdim.

bazen bir insanla yıllar geçiriyorsun da tanıyamıyorsun. bazen de 10. dakikada sorsa cv'sini sen hazırlayabilecek kadar tanıyabiliyorsun karşındakini. hayatımda daha fazla böyle insana ihtiyacım var.
  • hostelin mutfağında çılgınlar gibi muhabbet dönüyor. bense kutumda, yatağımda yatıyorum.

beceremiyorum.
  • ulaşılabilir olduğunda umursamamaya başlıyorum. oyun gibi.
  • gorduysen yazar misin buraya ben numarani kaydettim ordan konusuruz
54603 entry daha