151860 entry daha
  • iyice çıkmaza girdim. evlatlarımı babasız bırakacağım diye çok korkuyorum.
  • 100. entrymizi giriyorum ve nedense bunu kutlayasım geldi. her neyse nice 100'lere sevgilim. seni seviyorum
  • ayy yazar olmuşummm, en son bıraktığımda on iki binlerdeydik hocam ne oldu da böyle şeyler oluverdi yahu. mailime de yeni düşmüş on günü geçmiş. neyse efenim ekşiye yazmak benim için yeterliydi yazar caylak farketmiyordu, sevineceğimi düsünmüyordum sevdindim bu işe
  • sevmediğim bir kibre sahibim. bazen olaylara gereğinden fazla tepki vermeme sebep oluyor bu. veya karşıma çıkan fırsatları kaçırmama. sonradan hata yaptığımın farkına varıyorum. ama bazende bu kibir beni koruyor sanki dışarıdan gelen davranışlara karşı. doğru olan ne bulamadım henüz. fakat öyle ya da böyle kibrin her türlüsü kötü.

edit: düşünüyorum da beni tanımış olmak büyük ayrıcalık bence *
  • bazen ne kadar cok isterseniz isteyin o seyin olmayacagi gerçeğiyle karsi karsiya kalirsiniz ya hani. iste tam o durumdayım sozluk
  • biri ile tanışıyorsun günlerce konuşuyorsun en özelini sırlarını yaralarını açıyorsun o sıralar sana iyi geliyor gibi geliyor derdini anlatmak yaralarını göstermek. sonra biraz daha yan yana olmak için kilometrelerce yol gidiyorsun. sonra bir gün o kişi çıkıp sana "iki günlük tanığın insana nasıl herseyini anlatıyorsun " diyip sana orospu muamelesi çekiyor.

düşünüyorum da bu gökyüzünün altında nasıl bu kadar kötü olabiliyor insan.
  • 11 temmuz'da üşüyorum abi.*
  • bazen hiç mutlu olamayacakmışım gibi hissediyorum.
  • 3-4 aydır kitap okuyamıyorum. yoğunluktan değil, elime kitap bile almıyorum. içimden gelmiyor hiçbir şey. kafamda deli sorunlar, az kaldı dumanlar çıkacak. kendimi veremiyorum, mutlu değilim bu sebepten. okumamak beni geriye götürüyor her geçen gün. her gün bugün kesin okuyacağım diye başladığım serüven başarısızlıkla sonuçlanıyor. okuyacağım diye aldığım ve okumadığım yığınla kitap var. eskiden kendimde takdir ettiğim bir alışkanlıktı okumak..varoluş sendromu çekiyorum galiba. hiçbir şeyden zevk alamaz oldum. kaygılarım hayatımın önüne geçti. bir okusam düzelirdim belki...
  • kalbim hâla kırık. paramparça hatta. ben her gece o cam kırıklarının üstünde bir sağa bir sola dönüp duruyorum. hayal kırıklıkları dört bir yanıma batıyor.
1106 entry daha