• her şey geçiyor ve ben ne kadar güçlü bir kadın olduğumu kendime tekrar tekrar kanıtlıyorum.
    umursamaz tavrımla ne kadar sinir bozucu olduğumu da biliyorum.
    biliyorum benim sizi delirten bir duruşum var ama beni sizler bu hale getirdiniz.
    tesekkurler.
  • arkadaşlar herkesin duyguları vardır. lütfen insanlarla konuşmadan önce düşünün bunu. birisinin kalbini kırdığınız zaman anlamayabilirsiniz. yada olaylar farklı anlaşılmıştır. ama sonuçta kalp kırılmıştır.

yapmayın lütfen. biraz duyarlı olun. biraz...
  • istanbul'a gittim. yıllar yıllar önce istanbul'da yaşayan kız işlendi tekrar ruhuma.

gönüllü, ankara, 24
  • bu gece payima küçük küçük ağlamak düşmüştü. kimsecikler duymadan sessizce.
  • gaza gelmem lazım
    bu entry’e 12 temmuz 23:59’a kadar 50 şükela gelirse sigarayı bırakıyorum
    edit: son sigaramı içtim umarım yarın ömrümde sigara kullanmayacağım ilk güne uyanacağım mesaj atan herkese teşekkür ederim
    edit2: 8 gün oldu, alkolün yanında sıkıntı çekiyorum o yüzden canım çekmesin diye sadece bira içiyorum (ister istmez normalden daha fazla tabi ki) bu akşam rakı içeceğim bakalım dayanabilecek miyim
  • annemin en sevdiği perdesini yanlışlıkla yırttım. sonra da salağa yattım.
    şimdi beraber suçluyu arıyoruz.*
  • başkalarının hayatlarına çok imreniyorum ve bu huyu bırakamıyorum
  • kendi kendini hayal kırıklığına uğratmak, başına gelebilecek en kötü şey. beklentiye girme. akışına bırak.

bunu küçük kağıtlara yazıp görebileceğim her yere iliştirmek istiyorum.
  • cinsiyetçi insanlardan nefret ediyorum.
    kadınları sürekli aşağılayan , eşitlik karşıtı insanları görmek ciddi anlamda midemi bulandırıyor.
    (bkz: siz ne ara bu kadar çirkinleştiniz?)
  • yine kalamata dayım. ayin ışığında sigaramı sardım. sevgilim ve annem içeride uyuyorlar. hadi sen de uyu dediklerinde şuanın tadını çıkarıp gelip dedim.

şuan olmak istediğim başka hiçbir yer yok. içimdeki boşluğa da zamanla çare bulacağım.

ağlama krizlerime, anksiyeteme ve kaza bela ne varsa mutluluğunu bozacak her ihtimalin beynimde dönmesine de çare bulacağım.

borderline olan başka insanlar nereye yoruyorlar bu hastalığı bilmiyorum ama ben arkama rüzgar olarak almaktan başka bir şey yapmayacağım.
hesabın var mı? giriş yap