• bu aralar yeni olayım birine tam ısınacak oluyorum hooop adam arıza çıkıyor. buz gibi soğutuyor. bu ara favori denk gelenler duygusuz seksçiler, ha bir de elektrik başladı-bitti seksçiler. tövbeler tövbesi. ne cinsellikmiş arkadaş. vallahi sözlüğün babaannesi gibi hissetmeye başladım. nerede o eski aşklar sevdalar diye gireceğim resmen cümlelere.

hayaller romantik, hayatlar cinsellik.
    hayaller iç ısıtan, hayatlar tiksindiren.

sanırım aşık olan, seven bir ben kaldım sözlük. ya insanlar çıldırmış ya da ben çok yanlış dünyadayım.
  • evet sayın amına koduklarım, yine 'sen halledersin deyip kenara çekildiniz değil mi?
  • 3 gün önce saya söve geldiğim yollardan şimdi geri gidiyorum , annem eski gelişlerim kadar sevinip sevmedi , babam özlemiş , kardeşim çok özlemiş . yoldayken kimse arayıp sormamıştı naptın nerdesin diye baya bi kırılmıştım, yapmam gereken senede bir defa gelmek sanırım. ben özlemişim ama , efe'nin 5 tane yavrusu olmuş joey'le beraber büyütüyorlar tam bir aileler. eve yeni bir üye alınmış zuzu , ismine alışmış sürekli marul yemek istiyor, ciciki var nereye gitsen gıık gıık diye peşinden geliyor , gece bir bakıyorsun yanına sokulmuş oluyor. çiçi'de öyle , şaşı gözleriyle sürekli salak salak seni izliyor. bir daha gittigimde hepsi büyümüş olacak üzülüyorum çok.

*efe ve joey köpeklerimiz, zuzu kuzumuz, ciciki tavuk adayı , çiçi'de büyüyüp kedi olacak umarım *
  • hayatımla kumar oynamaya bayılıyorum.
  • ise geldim fullum çalışıyorum mağaza sakin herkeste bir rehavet var insanlar sakin. dedim bir sözlüğe gireyim girmez olaydım yine hayvanlara yapılan iskenceler vs keşke doğaüstü süper güçlerim olsa diyorum bazen bu canilerin burnundan fitil fitil getirsem. canim sıkıldı bıktım bu ulkeden.
  • boşanıyorum.
  • şubat ayından beri aynı kitabı okuyorum. hayır, 2000 sayfalık falan değil, normal boyutta bir kitap. hayır, sıkıcı da değil, yani öyle olmadığı söyleniyor (bkz: alias grace). ve hayır aralarda başka kitap da okumuyorum. sadece konsantrasyonum bir instagram story'si kadar bile değil artık.

neyse, ocak 2020 gibi bitirmiş olurum herhalde. şimdi gidip ayda iki kitap bitirenlerden daha iyi türkçe yazmamla övünmeye devam edeyim.
  • şu anda serdar ortaç dinliyorum
  • ya saçma sapan ya da şımarıklık yapmam sebebiyle, 3500 tl gibi bir ceza yemiş olabilirim.
    ay sonu belli olacak ve ben acayip korkuyorum. umarım insaflı bir durum gerçekleşmiştir ve ben bu parayı toplamak zorunda kalmam. bazen paranın ne kadar zor kazanıldığını basit hatalardan dolayı kaybedince anlıyorum.
  • ulan hayat, senin ben var ya ta!*
    ve inadına ayaktayım işte, inadına bırakmayacağım peşini.
    aha da buraya yazıyorum, sanki başka yazacak yerim var da?
    hakkaten “yazacak yerimiz yok” arkadaşlar.