• hayatımdan tamamen çıkmanı istiyorum.sana beddua ettim orada da hasta olmuştun şimdi de o yüzden hasta olmuşsundur sen dedin.senin kadar iki yüzlüsü , kompleklisi ve huzur bozanı var mı? sen olmasaydın var olmayacaktım belki olmasaymışşın keşke.sen baba değilsin sadece parani kullanarak o terimi gerçekleştirdiğinı saniyorsun.sürekli parayla tehdit edip kontrol etmelerinden bıktım.artık susamiyorum, politik davranamiyorum.sana karşı her şeyi tükettin ve içimde sadece nefret var.yaşattıklarını yaşa derdim ama pislik biri değilim.bir an evvel senin hayatımdan yok olmanı istiyorum.
  • hello fuckers,

eheh
  • hayat inatlaşmak için çok kısa, ama seni umursamayan insanlara kendini anlatmak için de dakikalar çok uzun.
    şunu okuduğunu varsayalım: yeni bir deneme yazdım, umrunda olmaz ama al oku. ne düşündüğünü hala merak ediyorum, iyi şeyler düşünmeyeceğini ve üstten üstten konuşmaya devam edeceğini bildiğim halde.
  • plaja bi aile gelmiş. cehape zihniyetli. ufak bi teypleri var, müzik açmışlar, haliyle biz de duyuyoruz. normalde böyle şeylere sinir olurum, eleştirimi söylerim direkt. ama cem karaca çaldıkları için keyif aldım sesimi çıkarmıyorum. hoşgörü bile göreceli, insanına göre, duruma göre... çok yılansı fare çocuklarız he. tür değiştirirlerse bu ne kardeşim sizi mi dinlicem derim yalnız. *
  • "x'i kaybettim. hükümsüzdür." ilanlarında ikinci cümleyi "bana diyecek başka laf yok, yuh ne kadar malım" falan gibi anlıyordum. meğerse hükümsüz olan kimlik vs.imiş.
  • biraz para biriktirip, para edecek eşyalarımı ve motorumu satınca güney amerika'ya gidiyorum. net karar verdim. sonrasında ise hindistan.

buraya not düşeyim...
  • kendimi köpek balıklarıyla dolu bir havuzda hissediyorum son günlerde. tehlikeli ama en sevdiğim yerdeyim. suda. yüzüp ilerledikçe hissettiğim o gerginlik, olası şeylerin bilinmezliği, tehlikenin ve zorun o karşı konulmaz çekiciliği. fakat buna rağmen gelen yüzme isteğiyle daha da özgürleşme duygusu. ne hissediyorsam onun peşinden gitme isteğiyle, oyundan çıkma isteği deli gibi savaşıyor içimde.
  • siktiret, böyle iyi.
  • küçükken sağımı solumu unutunca yazı yazar gibi yapıyordum elimle yazı yazdığım taraf sol oluyordu(solağım) o şekil ayırt ediyordum yönümü
  • zamanında kendim için bile çabalamazken, kendimden çok onlarla ilgilendiğim, onların sorunlarını hafifletmeye, düzeltmeye, çözmeye uğraştığım insanlar için çabalamıyorum artık geçmiş olsun
hesabın var mı? giriş yap