• o kadar kötüyüm ki ve o kadar pişmanlık duygusunu iliklerime kadar hissediyorum ki kendimi ağlamamak için zor tutuyorum. umarım inşallah beklediğim şey olmaz kahrolurum allahım ne olursun. lütfen nolur
  • öpse şiir , saçını dağıtsa mısra , gülse kıta olur.
  • "neye inanıyorsan inan , seni mutlu etmiyorsa yanlıştır. "
  • ben insalığını yitirmiş bu zamandan korkuyorum
  • yine düştün aklıma bu olmamalı, seni düşünmemeliyim.biliyorum gelip geçici bir şey 2. dönem yokum ve bir daha görmeyeceğim seni elbet unutulacaksın ama şuanki kalp ağrımı durduramıyorum.senden kaçmaya çalışırken en çok sana koşuyorum, karşılaşmamak için uğraşırken bir o kadar görmek için çabalıyorum bu zıtlık beni çok yoruyor.şuan ne yaşıyorsun nasıl bir süreçten geçiyorsun bilmiyorum ama bir şeylerin yolunda gitmediğinin farkındayım.evet imkansız , evet sonu yok , evet 1 ay sonra bir daha hiç görmeyeceğim biliyorum ama yine de seni düşünmekten, hayal etmekten kendimi alamıyorum...
  • mutlu olabilmek için zeytin dikmem lazım güzelim. yaşama sevincini sömürdüğümün farkındayım. farkında olmaz mıyım?
    ama zeytin dikmem lazım güzelim... insan ilişkileri ağır geliyor. insanlığın kendi elleriyle kurduğu, kabullendiği ve memnun olduğu bu modern köleliği kabullenemiyorum, görmezden gelemiyorum, dahası bu tehlikeli girdapta çırpındıkça çok yoruluyorum. sade kalmak, sadelik istemek huysuzluk oluyor. zengin bir kahvaltı istemiyorum, öğünde 3 çeşit yemek istemiyorum, ihtiyacım olmayan o ceketi almak istemiyorum, güney avrupaya gitmek istemiyorum.
    yetinebilmek için zeytin dikmem lazım. sıcak bir yaz günü ağacımın can suyunu kana kana içişini izlemem lazım. zeytinlerin yerine yapılan beton evleri yakmam lazım.
    zeytinleri kesen herkes ölsün.
  • bazen alakam ve umrum olmayan konular hakkında yorum yapar ve sanki alakam ve umrummuş gibi gösteririm. yanlışlıkla. halbuki banane senden banane dıdından.
  • hayatım çok boş geçiyor. kendimi birçok konuda yetersiz hissediyorum . en kötüsü de kendimi insanlardan soyutladım. çok boş geliyor bana sohbet muhabbet. kötüyüm. bu bir itiraf olmayabilir çünkü benimle iletişime geçenlere de az buçuk bahsediyorum hissettiklerimden. yine de içimi biraz dökeyim dedim. kesinlikle kibirli bir insan değilim. çok zekiyim algısı oluşturup antipatik bir görünüm kazanma niyetim yok. zor zamanlardan geçiyorum. bu zor zamanlar hiç bitmeyecek gibi.
  • "itirazım var bu zalim kadere
    itirazım var bu sonsuz kedere
    feleğin cilvesine hayatın sillesine
    dertlerin cümlesine itirazım var!"
  • bir gün ekşi sözlükten bir itiraf okudum ve itiraf sahibinin benimle aynı sorunlara sahip olduğunu gördüm. hem paylaşımda bulunmak hem dertlesmek için sözlüğe üye oldum ve hemen o yazara mesaj attım. fakat yazardan ses soluk yok o gün bugündür. sözlüğe katılmış oldum bu vesileyle ama yazara ne oldu diye de düşünmüyor değilim umarım intihar filan etmemiştir. sorunumuz o derece ağır değildir yani. :)
hesabın var mı? giriş yap