şükela:  tümü | bugün
 • "dün geçe 40 dakika durmadan seviştik, ben bile inanamadım performansıma süperdi." - lord akira

  meali: 52 dakika boşalmadan sevişebilen erkeke ozendim, ama 40 dakika dayanabildim. olsun bu da rekor, bu zamana hersey dahil. ivir zivirlari cikarirsan 2 dakika bile tutmuyo ama toplamda 40 dakika performans. ayrica gece yazamiyorum.
 • (bkz: #68733387)

  "bir tane arkadaşım var. yeni sevgilisine daha çıkmaya başlamadan büyük bir paraya tespih yaptırttı. (evet korkunç leş bir durum) doğum gününde rakılı pasta hazırlattı, mekan tuttu. geçenlerde ünlü bir markadan 500 tl'ye gömlek filan aldı. böyle bir sürü şey yaptı adam için. bugün buluştuk. baktım bu sinir krizi geçiriyor. adam bunun doğum günü için buna ipince on para etmeyen bir bilezik almış fgşlhgfh. altın filan ama hakikaten çeksen kopacak kadar bir şey. kızın kolunu doldurmuyor.* itiraf kısmı: ay canım bu çocuk galiba sana değer vermiyor derken içimden hunharca güldüm. gerçi dışımdan da güldüm sinirlerim bozuldu. hahah."

  meali: arkadaşım bir, ben iki kezbanım. ikimizde aynı kıllı barzoya aşığız. beyin yakan ilişkilerini topluma ifşa etmekte de hiçbir beis görmüyorum. rakıyı sadece pastada ise kabul ederim, beni taşıyamayacak tüm fakirler uzak dursun.

  edit: bilezik kısmına meal yazamadan aşırı dozdan beynim yandı.

  edit 2: bu başlığa da duyar kasana yazar kasa fırlatayım.