şükela:  tümü | bugün
  • tamamı ekşi sözlük yazarlarından ve ekşi sözlük birinci pazar ligi oyuncularından kurulu, gazoz ligi'nde mücadele eden futbol takımı.

    karma maçlara gelip giden esbplcilerin bir araya gelmesi ile oluşan takım, 2015-2016 sezonundan itibaren gazoz ligi'ne katılan 2 yeni takımdan birisi oldu. kendi içinde epeyce eğlenen takımımızın amacı ise ligin hem futbol hem de mücadelesi ile keyif veren takımlarından olabilmek.
  • gazoz ligine uzun bir süreçten sıyrılarak katılan ve lige de fena başlamayan takım gibi takım. aldığı skorlardan çok takımın iskeletinden verdiği 8-9 sakat oyuncu ile dikkatleri üzerine çekiyor. göz var takımda göz.
  • ilk sezonunda ligin guclu ekibi ve eski sampiyonlarindan karga'yi eleyerek ceyrek final oynamaya hak kazanan takimimiz. ceyrek finalde sezonun flaş takimi kara mizah ile eslesildi. allah belani verdin infantino , her taşın altindan sen cikiyorsun ...
  • 2015-2016 sezonunu çeyrek finalde iki maçta da kara mizah karşısında aldığı yenilgi ile kapayan takım.

    2016-2017 sezonuna ise bu akşam oynayacağı eylerbeyş harets sportif birliktelik maçı ile başlıyor.

    takımdaki sakat ve eksikler moral bozsa da yeni sezonun başlıyor oluşunun heyecanı ile beylerbeyi stadı'ndaki buluşma saati bekleniyor.