*

şükela:  tümü | bugün
  • disq'in yazdigi winamp'ta o an calan parcanin sozlukteki ba$ligini winamp minibrowser'da acan plugin.. zor da olsa entry de girilebiliyor oradan..
  • http://www.ehore.com/saveoften/ek$i adresinden download edilebilir..
  • şarkı sözlerinin ve içeriklerinin bulunduğu entrylerin daha bi anlam kazandığı plugin..çalan şarkınız neymiş,ne değilmiş sözlük halkı tarafından winampinize kadar getirilmiş gibi güzel bi his..
  • bikaçbin parçalık mp3 arşivimin tüm lyriclerini entry olarak girmeye kassam sözlükten uçurulurmuyum diye düşündüren hadise... (gerçi plug-in çalışmadı bende, o da ayrı.)
  • yeni versiyonu homepage'den download edilebilen plugin.
  • daha da yeni versiyonu homepage'den download edilebilen, 0.14 (=eski) versiyonunda winamp acilirken arada kilitleme ozellikli $ekilli plugin.
  • yeni versiyonun iconu pek bir sik olan plug-in. potansiyel ucurulma sebebi.
    alt+k yazayimda baskalairda benim gibi tirmalamasin.
  • zeus_v2_noxia winamp skinini indirip rengi dogayi seviniz yapinca iyice şekil olan eser
  • id3v2 olmayan kimi mp3'lerde albüm isimlerinin sonun 1 yada 2 sayısını ekleyen plug-in*
    ama hastasıyım bununla çalışan php lyric database bile yaptıyorum... fazla içli dışlı olduğumuzdan arada sırada bug'ını falan görüyorum direk disq'e haber veriyorum. faideli bir eser
  • www.winamp.com plugin sayfasında
    ----
    plug-in by: kemal hadimli

author's comment:
    redirects minibrowser to a custom url depending on the song playing
    staff's comment:
    eksi minibrowser plugin
    winamp user's comment:
    liam mackenzie gave it
    very cool... posted on august 23, 2001 @ 5:44 am
    5 stars for this, great if you use shoutcast and like to enter a song into audiogalaxy for download when you hear one you like.

number of downloads:
    3,657 so far

----
    seklinde bulunabilen plug-in .. akla kemal hadimli kim ve liam mackenzie salak mı soruların getiriyor