şükela:  tümü | bugün
  • ben canan karatay sorularınızı yanıtlıyorum başlığında canan hanım'ın cevapladığı 22 sorudan sadecesi 18'i ekşi şeyler'in ilgili gönderisinde yayınlanmıştır.

canan hanım o kadar zahmet etmiş dürüm ve dürümcü hakkındaki sorumu cevaplamış neden sansürleniyor bu soru?

acaba dürüm mağduru derken tam da bundan bahsettiğimizin farkına varabilecek mi bir gün yönetim!

canan hanım bizzat alerjiniz yoksa dürüm tüketin demiş neden durduk yere alerjiye sebep oluyorsunuz? video'dan da sansürlenir ise bizzat gidip 1000 tl'ye randevu alıp canan hanım'a halka ulaşmasını önlediğinize dair şikayette bulunmayı düşünüyorum.

soruyu ve yanıtını hatırlayalım: (bkz: #76994812)

soru:
    --- spoiler ---

canan hanım öncelikle ekşi sözlük'e hoş geldiniz.

sözlük yazarları olarak hepimizin dürüm mağduru olduğunu siz değerli profesörümüze belirtmek isterim.

dürüm yemenin zararları hakkında bizleri bilgilendirirseniz size gerçekten minnettar olacağım.

dürümü bırakarak altı ay içerisinde tam 36 kilo veren biri olarak dürümcüleri toplum sağlığı için bir tehdit olarak görüp görmediğinizi açıklarsanız sevinirim.

sizi ilgi ile takip ediyoruz. başarılarınızın ve halkı aydınlatma girişimlerinizin devamını dilerim.

teşekkürler
    --- spoiler ---

canan hanım'ın cevabı:

--- spoiler ---

eğer şeker hastası değilseniz, tansiyon hastası değilseniz, alerjiniz yoksa, özellikle gluten, dürüm bol bol içine yağlı et koyularak rahatlıkla yenilebilir. afiyet, şifa olsun.
    --- spoiler ---
  • rezalet gibi rezalet.
    koca poponuzun üzerini battaniyeyle örterek saklayamazsınız eey yönetim.
  • rica edicem dürümleri öbürsüleştirmeyiniz.
  • türkiye'nin geleneksel lezzeti, türk halkının vazgeçilmezi olan dürüm kebap hakkındaki endişeleri giderecek önemli bir sorunun halka arz edilmemesidir.

sağlık endişeleri nedeniyle bu lezzetten mahrum kalacak nice koçyiğitlerin ahı editörlerin üstüne kalmıştır.