şükela:  tümü | bugün
 • bizzat yaşadığımdır. günlerdir kafamı duvarlara vuruyorum "ne yapmalıyım, ne yazmalıyım?" diye. oruç tutmayı bıraktım anti depresanlarla ayakta duruyorum.

  iran edebiyatının en güzide konularına değindim, yeri geldi kimsenin anlamadığı bilmediği ecüş büşüş başlıklar açarak altına 10 sayfa yazı döşedim, yetmedi ortadoğu'da yaşanan büyük resimle ilgili, soğuk savaş dönemi karşılaştırmalı analizler yaptım bırakın ekşi şeylere girmeyi bir favori bile almadı.

  lan dedim madem bu iş böyle olmuyor, yazılan içeriğe kimse bakmıyor, hayali bir savaş yarattım altına verdim vermiştim ilginç anektodlar ekledim, tarihte ilk yaşanmış bir özellik serpiştirdim falan, başlığın ne olduğunu hatırlamıyorum o derece ama tık yok.
  geçen istanbul'un fethinde bir yanardağın etkili olduğu gibi birşey gördüm, ben de gittim maradona'nın dünya kupasında attığı şeytanın eli olayına çakma bir öz geçmiş ekledim, maradona'nın doğduğunda bir yanardağın el şeklinde alev püskürdüğünü anlattım,başlık başka sayfaya taşındı yönlendi hiç olup gitti.

  daha ne yapayım amkduklarım, kendimi yakacağımı mı iddia edim , ne yapayım?
  lanet geldin atom fiziğine de, prafasörlüğüne de kuantumuna da...
 • entry'lerim ekşi şeyler'de kullanılmasın kutusuna koyulan işaretle asla yaşanmayacak olan dram.

  orada yayınlanan entry için bana dürüm verilecekse olur.
 • uzucu bir durum. ınsan nerede yanlis yaptim, neden olmuyor diye soruyor kendine. ben sormuyorum cok sukur eksi seylere entrysi girmis insanim. bilemiyorsun ki be yavrum sans bir yerde. olmuyorsa olmuyor iste. aman siktir et onemli olan gonullerin yazari olmak. benim bile eksi seylerde entryim var soylemistim degil mi?