şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ekşi itiraf kadar ilgi çekmeyen kurum
  • sözlük yazarlarının okuduğu kitaplar başlığındaki suç ve ceza entrym 'daha önce okunmuş' pardon 'daha önce yazılmış'(!) gerekçesiyle ispiyonlanmış ve haklı bulunmuş.
    (bkz: beyin bedava)
  • bu insanlar neden bu kadar gerizekalı ya? yahu, bütün arkadaşlarım mı gerizekalı olmak zorunda? buluşalım, buluşalım diye ağlıyorsun ve başımın etini yiyorsun; beynimi kemiriyorsun, zırlıyorsun... ardından buluşacağımız gün sesin soluğun çıkmıyor, ne facebook'a giriyorsun, ne mesaj atıyorsun. ben de alışveriş için dışarı çıktığımda şarja takılı evde bırakıyorum telefonu ve döndüğümde bir tane cevapsız çağrı. aferin iyi bok yedin, yahu mesaj atmak bu kadar mı zor? niye bu kadar gerizekalısınız ya, niye? offf...
  • dostoyevski kitapları rusça adlarıyla sözlükte başlık halindeler, fakat normal olarak çoğu sözlük yazarının rusçası olmadığından bu kitapların
    başlığında bir yönlendirmeyi hakediyoruz sanırım.
  • özel mesajla ana avrat küfür edenleri şikayet etmemiz gereken yer.
    biri yeşillendirsin şikayetleri nereye yapıcaz ?
  • xx yy zzzz (harf kalmadı amk) aaa rezaleti gibi başlıkların toplanması gereken müessese.
  • birdenbire neden müzmin yedek oldum lan? uzun süre bir giremedim ondan mı? her gün burada çene çalmak zorunda mıyız ? ne bu ekşi günlük mü?
  • ben bu adamı her gün sayfanın kenarında görmek zorunda mıyım sayın yetkili.. bıktım lan!!!

http://i.hizliresim.com/w7ojpl.jpg