şükela:  tümü | bugün
 • ekşi siyasetçiler isimli güzide topluluğumuzun 5'inci zirvesidir. bu zirvenin konuğu, ekşi siyasetçisi de balyoz davası yargılamaları ile kamuoyunun tanıdığı bi' isim, mustafa önsel; emekli asker ve an itibariyle de gazetecilik/yazarlık yapıyor.

  limon bilindiği üzere mefta oldu, soursummitz de an itibariyle çalışmıyor hamdolsun. gerçi bunlarla işimiz yok ya, neyse.

  olayımız ne?
  olay şu; 20 şanslı kişi olarak mustafa önsel ile 2 saatlik bir kapalı sohbet ortamına giriyoruz, gündemdeki konular hakkında soru/cevap şeklinde kafamıza göre vakit geçiriyoruz. daha önceki dört zirvenin tadına bakmış, daimi ekşi siyasetçiler üyeleri için öncelik olduğu için ilk etapta on kişilik listemizi doldurduk tabiki de. geriye de 10 kişilik sözlük kontenjanımız kaldı. kontenjan kısıtlı olduğu için başvuru için yeşillendirebilirsiniz.

  zirve günü: 19.11.2016, cumartesi.
  saat: 17.00
  mekan: ankara, katılımcılara bilahare duyurulacaktır.

  (kitaplarınızı imzalatmak için getirebilirsiniz, zirve hakkında daha detaylı bilgi almak için yeşillendirebilirsiniz)

  daha önce düzenlediğimiz zirveler:

  (bkz: aylin nazlıaka ile yazarlar zirvesi)
  (bkz: ankara milletvekili murat emir ve yazarlar zirvesi)
  (bkz: ekşi siyasetçiler & mansur yavaş ankara zirvesi)
  (bkz: ekşi siyasetçiler & zeynep gürcanlı ankara zirvesi)

  edit: katılımcı listesi;

  anarax
  ilderahanzir
  kalemdefter
  barisunver
  nunnajina
  xavininarapasi
  creator
  spiritus sanctus
  neolcakbenimbuhalim
  kahverengi mont
  magracer
  badabim badabum
  2close2
  sabadur
  sapiokk
 • cumartesi günü gider memlekette olan biten hakkında sorular sorar yanıtlarımı alırım.
  hemen herkesin konuştuğu meselelerde gerçekten bilgi sahibi olan birini dinlemek fırsatını kaçırmam.
  kendisi tsk içindeki yapılanma hakkında önceden de rahatsızlık duyup bununla ilgili uyarıda bulunduğunu söylemişti.
  orada olacağım.
 • ekşi siyasetçiler buluşmalarının müdavimi olarak katılacağım zirve. şanslı bir kişiye akşam yemeğini ısmarlıyorum (aynı yemeği onun da bana ısmarlaması şartıyla). bu fırsatı kaçırmayın.
 • ekşi siyasetçilerin fikirlerini karşısındaki politikacılara özgürce ifade edebilecekleri bir zirve daha.

  beni de yazın!
 • ekşi siyasetçiler grubu ile beraber katılacağım ilk zirve. sorular hazır, kitap hazır, şafak sayıyorum.
 • ilk defa katılacak arkadaşlar çekinmesin, tereddütte kalmasın; şu ana kadar yapılan tüm zirveler yeni katılımlarla genişledi. tabi ilk gelenleri ortaya alıp sorguya da çekiyoruz, ona göre. *

  edit: latife yapıyorum, ironi yapıyorum tabiki de. ilk defa katılım gösteren suserları tesislerimizin bütün imkanlarından en iyi şekilde faydalandırıp grubun geri kalanı ile kaynaştırma işi kendiliğinden gelişiyor, euhe.
 • zamanında yaşadığı haksızlığa rağmen dimdik durabilmiş atatürkçü bir komutanla gündem üzerine konuşacağımız bir buluşma olacak. mustafa önsel'in siyasi anlamda ülkenin içinde bulunduğu duruma bakış açısını, öngörülerini dinlemek ve aynı ortamda sohbet edebilme şansı elde etmek için merakla katılacağım.
 • zaten dolu dolu olan gündemi, dolu dolu bir yazarla konuşacağımız zirve. inşallah kimse gelmez de ben uzun uzun muhabbet ederim mustafa önsel'le.
 • kameralar önünde olmadan, türkiye'nin kara lekesi olan bir sürecin baş aktörlerinden birisiyle rahat rahat enine boyuna sohbet edebileceğimiz, karanlık noktalara ışık tutacak zirve.