şükela:  tümü | bugün
  • begenmediğimiz ama ilgimizi çeken, tekrar okumak istediğimiz entry'lere (fav dışında) ulaşmak için gerekli bir özellik.

yani düşünsenize, beğenmedim ama okumak istiyorum. belki mahkemeye vereceğim, belki komik olduğu için arkadaşıma göndereceğim ve daha bir çok neden.

ulaşmak istediğimiz her entry bizlerin favorisi olamaz ki.
  • şöyle ekşisözlük'ün ortasında aniden beliren reklamları kaldırsınlar başka birşey istemem.
  • daha once de cokca soylendigi uzere sukela tarih secim butonu.
  • moderasyon bir entry'imi sildiğinde mesaj atsın. tıpkı başlik taşındığımda mesaj attığı gibi.

eski entry'lere lazım olduğunda ulaşmak büyük işkence. o halledilsin.
  • başlığın ilk entry'sinde söz edilen istek oldukça mantıklı. hatta artırıyorum ve özelliğin adını da öneriyorum: "entry'i kaydet"

belli sınırlar içinde kaydedilen entry'lerin kategorize edilmesi de mümkün olmalı. "sonra okuyacaklarım", "xxx ile ilgili", "goygoy" gibi özel kategoriler tanımlanabilmeli. tüm bu kayıt işlemleri yazara özel olmalı. profilinde görülememeli.
  • akıllı arama.

her boka tam kelime yazmam istenmesi. belki hatırlamıyorum kelimeyi? yarısı aklımda?
    bu ne mükemmelliyetçiliktir.
  • 1 hafta, 10 gün içerisinde atıyorum 200 veya 250 kişi tarafından başlıkları engellenen veya engellenen yazarlar belli bir engelleme sayısına gelince otomatik 1-2 ay leyla olsun.
    misal veriyorum, trollük yapan var ve bunu ısrarla yapıyor muhtemeldir ki bu kişiyi o gün en az 300-500 kişi başlıklarını engelle ve engelle seçenekleriyle engelliyor. buna rağmen hala başlıkları görünüyor, o ayrı bir sorun. neyse.

yazarların sürekliliğine yazarlar karar versin. feyk çaylak hesaplar açılıp bu manipüle edilebilir, bu yüzden bu özellik sadece yazarların oylarıyla geçerli olacak şekilde aktif hale getirilsin. sizce bu gibi bir geliştirme adil olmaz mı?
  • yazarların entrylerinde sayfa sayfa geriye gidilebilmesi. bir combobox eklemek bu kadar mı zor?
  • kaldırılsın bence
    sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz?
    bu kadar aceleci olmasak...

ana sayfa