şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ne olmuş)

diyerekten aklıma g.o.r.a.'daki rendroy karakteri geliyor. bende onu soruyorum işte ne olmuş ?

eskiden sadece eleştirmek için giren bir kitle vardı. saçma sapan şeyler yazsalar da güzel malzeme çıkardı. onlara antitez oluşturmak için akabinde bende saçmalardım. şimdi hepsini özlüyorum.

anlamlandıramadığım bir kitle var. muhafazakar diyemiyorum. sağcı diyemiyorum. solcu diyemiyorum. garip şekilde sözlük jargonuyla uyuşmayan entryler var. cumhurbaşkanını öven adam ertesi gün eleştiriyor sonra tekrar övüyor. yani şirazesi olmayan garip kitle içimizde dolanıyor.
  • nooooğlmuş

saygıyla anıyoruz kendilerin.

galiba bu garip kitlenin bir parçasıyım ve bir kaç şey söylemek istiyorum.

esasen sağ görüşlüyüm ve sözlük jargonuyla uyuşmayan entrylerim de çokçadır.
    iktidarı muhalefeti ve diğer kesimleri bana göre iyi ve doğru şeyler yaptığında överim ve dahi kim olursa olsun ülke menfaatinden ziyade kendi menfaatine iş yaptığını gördüğümde de yererim. benim şirazem türkiyedir. ideolojisi benden en uzak adam dahi doğru yapsa bu doğru derim. bana en yakın adam yanlış yapsa yanlış derim. çocuk gibi takım tutar gibi gözümü kapatıp savunmam. birine çıplaksın demem ona karşı kötü duygular beslediğimden değil öyle olduğundandır. benim için çıplak olan kral dahi olsa çekinmeden derim. kral çıplak.