• doğru bir şekilde kullanıldığında boş olduğunu sanmıyorum. kutsal bilgi kaynağından ne almak istediğine bağlı.
    sol framedeki cinsiyetçilik, din, siyaset gibi başlıklara takılıyorsan sen daha bir takım şeyleri aşamamışsın demektir. kadınlar erkeklere, erkekler kadınlara, islam dinini kabul edenler ateistlere, ateistler müslümanlara, 20'lik gençler 30 yaş üstüne, 30 yaş üstü 20'lik gençlere kin ve nefret kusuyor ve bunun gibi nice başlık. türkiyenin toplum kalitesi apaçık ortada. niçe'ninde dediği gibi "bir ülkede edebiyattan ve sanattan çok din ve siyaset konuşuluyorsa o ülke 3. sınıf bir ülkedir."
  • mükemmel olmasına mükemmel tespittir de, ilk entry buram buram sıçmık be? hani, bu kadar olay arasından gidip buna takılmak için harbiden amiyane tabirle kezban olmak lazım biraz, erkek kadın farketmeksizin. yani elbette bu da var olan sıkıntılardan biri de, ne bileyim lan. moderasyon yok. format yok. provokatörler her yerden fırlıyor... kimse kusura bakmasın da sikmişim türk erkeğinin kadının egosunu. konu bu mu şimdi?

hani eyvallah trollük yapma denemesi falan tahminen, ama yine de... trollük sadece gerizekalı gibi davranıp biri bir şey deyince "ehe ben bilerek yapıyodum ki :)" demek değil. komik falan da olmanız gerekiyor, o küçük detay arada kaynıyor son zamanlarda sanki.
  • kesinlikle katıldığım başlıktır. adam "sırat köprüsünden geçen kişiye cüccük hareketi yapmak" diye başlık açmış. hayır yani cidden merak ediyorum, bir insanın bu konuda tartışacak, başkaları ile paylaşacak neyi olabilir? açılan başlıkların çoğu bu şekilde saçma sapan, tartışmaya değmeyecek konular ile dolu. zamanınıza yazık be.
  • ekşi sözlük bir nevi internette surf yapmak gibi bir şeydir. iyiye kullanırsan iyi kötüye kullanırsan kötüdür.
  • yıllardır gece gözlüyücüsüyüm, gerçekten tarihin en tırıvırı gececilerine denk gelmeye başladım. bunlar nasıl başlıklar yarabbelalemin!

insanın kenarı çekip, ilk defa mı başınıza geliyor ya da bu özgürlüğü yeni mi edindiniz? diye sorası geliyor.
  • e doldurun o zaman, herkesin merak ettiği ama cevabını sadece sizin bildiğiniz entryler ile aydınlatın bizi. boş yaaa diyerek gölge ediyorsunuz aydınlıktan ziyade.
  • niye burdasın o zaman hala aq.
hesabın var mı? giriş yap