şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dalga geçenler olabilir ama burada farklı fikirlerden de olsak herkes aynı şeyleri görüyor, okuyor ve okuyanların birbirlerine karşı empati duyguları artıyor. ekşi sözlüğe karşı bir saldırıda da birliktelik gözleniyor. bu bakımdan bakıldığında bir aidiyet duygusu yarattığı kesin. bu da güzel bir şey.
  • (bkz: ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)

laa oolum?! bu nasıl aile lan? töbeee.
  • gün içinde girilen enteylerde suserlar birbirine yüzlerce kez kaydığına göre ensest bir aile galiba.
    (bkz: eksi sözlüğün uzun bir tren olması)
  • dalga? dalga yok. 'açaydım kollarımı getme deyeydim..'

aile tanım : aralarında evlilik ve kan bağı bulunan, koca, karı, çocuklar, kardeşler vb.nin oluşturduğu, toplum içindeki en küçük bütün.

burdan rothschild ailesi'ne sesleniyorum, nolur beni kurtarın bu fakir aileden nüfusunuza alın. fazla bişi istemiyom la valla. birkaç banka verin yeter.
  • yine sakalar, komiklikler işte aile böyle olur. oğlum aile dediysek herhalde gerçek manada kullanmadık o kadarını da anlarsınız. burada ortak tepki, benzer şeylere üzülme bunlarda bir aidiyet oluşturuyor. birisi yazmış herkes birbirine küfür ediyor bu nasıl aile evet ailece biraz terbiye almalıyız bizim sorunumuz da bu.