şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iyice kabak tadı vermeye başlayan durum.hem bugün hem de gündem sekmelerinin neredeyse yarısı bitcoin ile ilgili başlık ve entylerle dolu.

  öyleki üzerine bilgi paylaşılması,konuşulması gereken başlıklar kimseler göremeden kaybolup gidiyor.bunun bir an önce düzenlenmesi gerekiyor, ayrı bir bitcoin sekmesi mi oluşturulur ne yapılır bilmiyorum ama birşeyler yapılması gerekiyor artık.

  hem bitcoin ile ilgili bilgi alıp paylaşmak isteyen de oradan kolayca ulaşabilir.
 • ya siz hala bunları birilerinin iplediğini düşünüyorsunuz, çok tatlısınız.

  futbol başlıkları asla azalmayacak çünkü tık getiriyor, en boktan maçta bile 2 saat içinde en az 300-400 entry giriliyor ki sen bide onun görüntülenme sayısını düşün.

  aktroller asla çok fazla sıçıp batırmadıkları sürece uçurulmayacaklar çünkü tık getiriyorlar. fav almak için 2-3 upvote almak için bir anda 20-30 kişi birden o sansasyonel başlığa hücum ediyor. e başlık zaten sansasyonel, dışarıdan gören adam da tıklıyor. mis gibi görüntülenme işte.

  bitcoin başlıkları asla düzenlenmeyecek çünkü farkında değilsiniz ama bir coin ismi yazdığınızda yine ekşi'deki başlığı çıkıyor google aramalarında. mis gibi görüntülenme.

  biliyorum sizde düzgün, ticari kaygısı olmayan "kutsal bilgi kaynağı" istiyorsunuz ama bilirsiniz dürüm fiyatlarını. need more "tık" for more "dürüm"!