şükela:  tümü | bugün
  • her allahın günü çağırılan seviyesiz popiler yüzünden sözlüğümün düştüğü durum . nerde ıvır zıvır lüzumsuz insan var çok bir olaymış gibi çağırılıyor ve çok hoş bir olaymış gibi lanse ediliyor .

şimdi , hodri meydan :

sıkıyorsa hükümetten bi tane bakanımızı ya da daha da iyisi cumhurbaşkanımızı çağırın bakalım , yer mi ? yemez , ekşici picler küfreder hükumetle papaz oluruz diye korkarsınız !

korkaklar sizi .
  • galiba öyle oldu. ama bana daha farklı bir şeyi anımsattı. özel bir okulda anaokulu öğretmeniyim. diğer şubeler her allah'ın kulu aile katılımı yapiyor. müdür her gün bana mesaj atiyor. aile katılımı yapmaya çalış calis çalış..

hatta cumartesi gecesi bile aile katılımı için mesaj yaziyor karı. aq hiç bir velide dönmüyor bana.

diğer subedekiler aile katılımını yapıyor aq eksi gibi habire birini çağırıyor benim.
  • seviyesiz popilerden önce, önüne gelen suriyeliyi memlekete alan hükümet gibi sözlük yönetiminin de sözlüğü bir sürü ipsiz sapsızla doldurması sonucu gerçekleşen hadise.

hayır yani, biraz temizlik yapsalar gene neyse. istiyorsan beni de onlarla birlikte şutla. yeter ki burası okunur bir yer olsun, ergenliğin cirit attığı bir yer değil.

para her şey değil, ayıptır.
  • 1999'dan beri olan durum.
    yeni bişi yok, ilerleyin.
  • eleme yapmadan, pata küte binlerce kişiyi tek tuşla alırsan, kalite düşer hep beraber kumda oynarız.