şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle, çok açık ve net bir şekilde tespitini gerçekleştirdiğim önermedir.

uzun yıllar boyunca sözlüğü, hem okur hem de yazar olarak takip eden birisi olarak açıkça söyleyebilirim ki sözlük kalitesi, troll, karı-kız arayanlar, sözlüğü forum olarak kullananlar tarafından, hızla düşürülmüştür.

moderasyon'un acilen müdahale etmesi, uzunca bir silik yazar listesi yapması gerekmektedir. üyeliği yeni açılan biri olarak söylemeliyim ki bu silik listesine, sözlük kalitesinin yükselmesi adına seve seve nickimi yazabilirim.

"dertleşilecek insan veritabanı" nedir? üstü kapalı izdivaç yaptınız lan sözlüğü. başlıklara " up " yazaraktan güncel tutma derdi nedir ? sözlük tüzüğünü hiç mi anlamadınız ? başlıklara tanım yapmadan direkt görüş yazarak frmtr yaptınız ortamı resmen.
  • gerçekten katıldığım tespittir.uzun zamandır açılan başlıklara bakıyorumda ve bugünkü başlıklar ciddi anlamda rezalettir.

(bkz: dar kıyafetler giyen kızın asıl amacı) bu başlığı açan kişinin karakter ve eğitim seviyesini anlabilirsiniz düşük profildir kendileri
    (bkz: kızların düşünmek için süre istemesi)
    (bkz: dayak yemek istiyorum beni dövün)
    (bkz: 22 yaşında evlenen kızlar)
    (bkz: ensest)
    (bkz: internetten sevgili bulmak)
    bugün gözüme çarpan başlıklar bunlar size gerçekten diyecek birşeyim yok,eksi sözlük mutlumusun gerçekten buraya bu kadar yobaz insan soktuğun için.
    gerçekten,seviyesiz insanlarsınız öğrenememişsiniz,ve yürüdüğünüz yolu yol sanıyorsunuz ama böyle de mutlusunuz işte keşke azalarak bitseniz.
  • ara sıra tarihte bugün kısmından geçmiş yıllarda ne konuşulduğuna bakarım.bir farklılaşma elbette söz konusu.ama bu durumu kalite eksilmesi olarak görmemek gerekir. ülkemizin siyasi durumdan kaynaklanan bir farklılaşma var. açılan başlıklardanda bu durum çok net bir şekilde görülebilir.bir de z kuşağının aktif olarak sözlüğe dahil olması ile başlık konularının daha çok anlık eğlenceye dönüşümü var. bize de bu durum "kalite düşüşü" olarak geliyor. lakin yeni nesile sorsak öyle düşüneceklerini sanmıyorum.
  • uzun zaman 'yeni nesil iste yeaa, ogrencekler' diyip gectim ama son zamanlarda gercekten de goz ardi edilemez durumda.

eskiden olsa su entrye gelecek mesajlarin %90i 'nerdesin ki?' seklinde olurdu, simdi ise ancak %10u oyle, gerisi 'kehkehkeh aksamin 6'sinda kim uyuyomus ki evde' seklinde. tabii dunya bir tek senin icinde bulundugun oda, ev, sehir, ve ulkeden ibaret. turkiye'de aksam 6 iken baska yerde gece yarisi olamaz.

ben bunu dusunurken ustune bir de 'nba maçlarının gece 3'te oynanma sebebi'ni gorunce tam oldu!

uzuyorsun be sozluk, yapma yahu.
  • hem de ne... bakiyorum cogu yazar imla nedir bilmiyor, bu yasa kadar o sekilde nasil gelmisler, haydi gelmisler eksi’de nasil yazıyorlar hicbir fikrim yok. icerik kalitesine zaten girmeyecegim bile. ben super icerikler mi uretiyorum? hayir cunku yaklasik 3 4 senedir gittikce daha da dusen kalite karsisinda hevesim de dogru orantılı olarak dusuyor. ozenmiyorum, umursamiyorum. benim gibi cok fazla yazar var biliyorum. hatali yazimlari, anlam kargasalarini gore gore soğuyoruz.