şükela:  tümü | bugün soru sor
 • giriş yapmadan sözlükte gezince fark edilen kötü durum. sanırım ilk defa ekşi sözlüğe giriyor olsam ve o tam sayfa reklamları üst banner'ları sağ sütun reklamlarını sol frame reklamlarını az önce olduğu gibi bir arada görsem internet mahir'in sayfasına girdiğimi düşünürdüm. her yeni başlığa tıkayınca tekrar tekrar fatih terimi görmek de iç açıcı değil.
 • ıyice boku çıkmış. telefondan giriyorum ekşiye.
  telefon ekranın yüzde sekseni reklam. aşağı iniyorum ortada kocaman reklam. sayfanın en altına gidiyorum oradada hayvan gibi reklam. üç tane öküz gibi reklam tek sayfada.bu ne amk.
 • iyice boku çıkmıştır. girdiğim entry'yi düzeltmek istediğimde açılan kutu o kadar küçük ki nereyi düzelteceğim nasıl düzelteceğim göremiyorum.

  http://i.hizliresim.com/pkdv7n.jpg

  arkadaş buranın adı sözlük mü? sözlük ise söz neden bu kadar az yer tutuyor sorması ayıp? sanki çarşaf gibi bilgisayar ekranında değil de ericsson 688 ekranında yazıyorum. ayıptır ya.

  edit: arkadaş block mlock kul-lan-mı-yo-rum, kullanmayacağım. siz saçamalayacaksınız diye ben oturup ne idüğ belirsiz bir şeyler yüklemek zorunda mıyım? anlamıyorum bu işlerden, mecbur muyum? gelsinler sokağınızı gölet yapsınlar, o zaman da "hala kayık edinmeyenler göletten şikayet ediyor" mu diyeceksiniz? burası sözlükse reklam kısmı sözlük kısmından nasıl fazla olabilir ya?
 • hala bilgisayarda adblock plus eklentisi ve cep telefonunda eksicep kullanmamakta diretenlerin feryadi.
 • insani sozlugu kullanmaktan nefret ettiren olaydir. pc de durum nedir bilmiyorum ama mobilde olay resmen iskenceye dondu.

  ya dunden beri teb, benetton, vs tiklamamak icin azami gayret gosteriyorum, yok. ne yapsam aciliyor bir sekilde. virt zirt bu nedir ya?

  kanzukcum tamam seni anliyorum burdan nafakani cikariyorsun ama bokunu cikardin artik dostum. ne yaptin ev araba kredisi mi cektin, kumara mi dadandin, tefecilere mi bulastin? nedir senin bu para hirsin? abartma artik istersen. kefenin cebi yok.
 • (bkz: tema++) (bkz: ekşicep)
 • son zamanlarda dikkatimi ceken durun. sorun bende mi bilemiyorum uye olarak giris yaptigim sayfada 4 tane banner var an itibariyle. porno sitede bile bu kadar reklam yok be kanzuk?
 • son zamanlarda iyice boku çıkan hede. bazen okumak istediğim başlığı okumaktan vazgeçiyorum çıkan reklamlardan dolayı. tamam reklam almayın demiyoruz ama her şeyin bir ölçüsü var. gözümüzün içine sokmayın şunu.
 • soldaki bir başlığı açmak için tıkladığımda koca sayfayı kaplayan reklam çıkıyor. ve her seferinde "allah belanı versin sözlük" diyorum... tabi kimi kastettiğimi anlıyorsunuz...

  yazıklar olsun... ve bu kadar cılkını çıkararak kazandığınız paralar kat kat acısıyla çıksın... güzel dileklerimle..

  http://i.hizliresim.com/vbg4ep.jpg

  ****
  ekleme:
  şu entry'yi gönderince bile koca sayfa reklam çıktı... allah sizi bildiği gibi yapsın...
 • "kaç para lan bi reklam, toplayıp verelim, kaldırılsın " dedirten kirliliktir.

  herkes 1 lira verse 5k insan katılsa 5 bin tl yapar. bu parayla kanzukun dürümlü fotosunu bir günlüğüne de olsa reklam olarak verebiliriz.