şükela:  tümü | bugün
20602 entry daha
  • yaa var ya zamanında burda bi adam uçururlardı, abovvv.

yok entry sözlüğün başlıktaki haliyle ilgili, yok tanım değil, yok daha önce yazılmış bu, yok gg.. ulen göndere bastıktan sonra üç kez daha bakardım noktayı unuttummu acaba diye, şindi ohhhh sabahlar olmasın, s.kimdemisim sözlük... değil misin, kimin ki ?
  • geldiğimde kendimi eski trt gibi bir yerde hissetmiştim, dedim ki "ekşi sözlük ulan burası, dikkatli olmak lazım".
    sonra bir baktım bütün millet sevişme peşine düşmüş, kadın-erkek ilişkilerini anlamaya çalışan ergenler at koşturuyor, millet işi gücü bırakıp birbiriyle uğraşıyor.
    sonra saldım.

sözlüklerin devri kapanıyor sanırım, diip veb takılmak daha mantıklı, en azından ortak ilgi alanı olan insanlarla muhatap oluruz.

işin ilginç yanı herkes o kadar sevişmeye odaklanmış ki tiksiniyorum artık.
    fuckbuddy aranıyor ilanı diye bir şey var ya yuh artık.
  • öyle saçma entriler girip öyle çok favori alıyorum ki; inanamayacağınız durumdadır.
    tek satır yazıyorum. "bu yanlıştır, ve vazgeçilmelidir." eğer böyle bir entri'yi 2-3-5. olarak yazarsanız felaket şekilde fav. alıyorsunuz. 200 entri sonra bilimsel ve dayanağı olan açıklayıcı, bilgi verici nitelikte bir entri girerseniz belki 3-4 fav. alabilirsiniz. abilerim, ablalarım, tek satır yazının neresine dönüp bakacaksınız. bilgi edineceğimiz yerler daha derinlerde. derinlere inmek istemiyor olabilirsiniz ama insaflı olun. fav. eşit değildir beğendim. yukarıya doğru olan ok işareti var işte o sizin beğeninizi belirtiyor.

ekşi şu işe bir çare bul allasen.

edit: çok iyi, çok kötü ve not. olarak yanında sayılarıyla eklenebilir. her şeyi de ben söylemek istemiyorum. kafanız eskidi iyice, level kasıyor burada gençler. bilginiz olsun diye söylüyorum. gerçi sallayacak adam var mı oralarda? bilmiyorum.