şükela:  tümü | bugün
20697 entry daha
  • eskiden kafamızın basmadığı konularda doğru yanlış her turlu bilgiyi edinmek için girip okumaya hatta katkida bulunmaya değer bir ortamken son zamanda trol denen illetin sirayet ettiği bir yer olmuş.
    üzücü..
    engel yemesin diye danışıklı müsaade mi ediliyor, çok seslilik olsun diye mi tam çözemedim. ama artık kötü kokular alıyorum. son halini sevmedim.
  • (bkz: spam)
  • başka ne yapayım bilemedim. #71385008
  • akil biri değilim. ama sözlük yönetimine bir çift lafım var. istek dolu bir uyarı.

-olmamış, gerçekleşmemiş olayların başlığını gerçekleşmiş gibi açanları uyarıyor musunuz, uçuruyor musunuz bilemem. böyle olunca forumdan farkı kalmıyor burasının. sırf bu sebeple daha önce hesabımı uçurdunuz.

-sığır gibi atılan random gülüşleri eski entrylerde göremiyorum. bu yeni moda mı?
  • https tsl şifreleme sunmuyor gözüken ekşi.
  • twitter varken gereksiz bir yer. 15 yıllık alışkanlıktan ve kenarda duran hesaptan dolayı arada açıp baksam da uğraşmaya değmez. nevrotik, kompleksli ve sığ tiplerin yazdıklarını okuyup zihnimi kirletmemek için hesabı tekrar kapatıyorum.
  • yazarların profil sayfalarında, "istatistikler" menüsü altındaki herhangi bir linke sağ tıklayıp yeni sekmede açtırırsanız son derece çirkin bir 500 sayfası görüntüleyen site.

ben sana hata verme demiyorum. bari o default hata ekranını verme. balina çeken kuş resmi falan koy olmadı.
  • çok ilginç 1 köy.

herhangi bi konuda herhangi bi embesile herhangi bi sktir git diyosunuz şakkkk size aktroll diyo.
    lan benim nerem aktroll azıcık cevval olun.