şükela:  tümü | bugün
21456 entry daha
 • keşfedilmeyi bekleyen hazine değerindeki bilgilere ve onların şahane zanaatkarlarına ev sahipliği yapan; bazı koridorlarından troll'lerin eksik olmadığı, kapılarını bana açması, beş yıldan ve bir "açıl susam açıl" dan çok daha fazlasına mal olan nazlı yarim, biricik sözlüğüm.

  yıllar önce, güneş batımlarının daha mutlu olduğu o çocukluk yaz tatillerinin birinde, marmaris'te tanıştığımız, sonradan babamdan boğaziçili olduklarını öğrendiğim, boynundan çapa desenli fuları eksik olmayan naif ablaya ve kuru kafa dövmeli bıçkın sevdiceğine ayrıca teşekkürler. yıllanmış bir söğütün altında bana limonata ısmarlayıp sohbet ederken " bir kedin mi olsun istersin; yoksa bir köpeğin mi?" sorusuna " hiçbiri, yavru bir ejderham olsa ya" diye cevap vermem üzerine oldukçe gülmüş ve "hadi bunu ekşiye yazalım" diyerek beni seninle tanıştırmışlardı. yazarın olma ayrıcalığını biraz da onlara borçluyum be sevgili sözlük! bu arada umarım siz de hala birlikte ve mutlusunuzdur anılardaki güzel çift!
 • entry editlerken "the custom error module does not recognize this error." hatasi veren site.
 • hazır adamlar coşmuşken demirören grubunu bi yoklayıp "satılık sözlük var hacı, kaç para veriyonuz" diye sormak lazım. bakarsın iyi para verirler, okuturuz. zaten bikaç sene daha elden çıkarmazsak elimizde kalacak, ben söyliim.
 • resmî mobil uygulamasında eksiklikler bulunan bir bilgi kaynağı.

  takip ettiğim yazarları göremiyorum. eğer bir entry yazdıysam profilime girdiğimde gözükmüyor, arada kendiliğinden kapanıyor. hayır telefonu yeni almış olmasam telefonda problem var diyeceğim ama, çünkü diğer uygulamalar gayet düzgün çalışmaktadır.
 • sol frameden sex başlıkları düşmeyen, yazarların pek çoğunun karı-kız sex manyağı olduğu sözlük.

  başlık arayıp da bir şeyler okuyamasak, ekşi bi forum sitesi olsa rezalet bi yer olurdu.

  bence an itibari ile de rezalet ama alışkanlık işte, girmeden okumadan duramıyorsun.

  gerçekten özellikle son 2 yılda inanılmaz seviyesi düşen sözlük aynı zamanda.
 • türkiye gündeminin içinde boğulup giden güzelim kutsal bilgi -artık çoğunlukla safsata- kaynağı.
  bunun sorumlusu tabikide biziz, nasıl güzel türkiyemin bu hale gelmesinden sorumluysak.
 • 1. sözde özgürlük ayağına yatıp baş örtülü insanlara sözlü olarak saldırırlar.
  2. atalarımızın kanları ve canlarını uğruna verdiği ezanları susturmak isterler.
  3. ülkede hristiyan, musevi ya da pagan olan kitleler hakkında tek kelime etmezler. hoş, etmesinler elbette ama varları yokları islam şöyle, islam böyle hede hödö...
  4. mustafa kemal'in kurduğu diyaneti kapatmak isteyecek kadar ileri giderler.

  sahi sizin derdiniz yobazlar ile mücadele etmek mi yoksa sözde dincileri al aşağı etmek adına islama saldırmak mı?

  kararınızı verin.
  islam sancağına en son saldıran güruh ege denizini boylamıştı.
  haberiniz olsun.
 • yazarları ile ülkedeki manyaklar arasında bir fark kalmamış oluşum. her olayda asalım, keselim, oh iyi olmuş cezasını vermişler diye bağıran bir sürü mal var bu amk sözlüğünde. kendilerini kızına tecavüz edene kendi ceza veren adam başlığına bekliyoruz.
  o kadar dedik kimse kendi cezasını kesmemeli adalet düzgün olmasa bile diye ama dinletemedik. aldığımız cevap neydi peki, 'tatlı su humanisti'. girin o başlığa ve neler yazdığınızı okuyun, sonra götünüze kına yakabilirsiniz.
 • ekşi sözlük'te zamanın ötesine kendi isteği ile giden bir yazarın son sözünü bırakayım.

  hoşçakal iki gözüm...