• kahretsin!bu nasıl bir site?tüm imkanlar veriliyor fakat yazacak birsey bulamıyorum.
  • bir gün aniden ortadan kaybolsa bile sonrasında torunlarımıza anlatabileceğimiz acayip bir masalın ta kendisi ekşi sözlük 21 yaşında!

kendinden bir şeyler katan ve kendinden bir şeyler bulan tüm yazar ve okurlarımıza teşekkür ederiz. iyi ki varsınız.
  • 14 şubat’ta kurulmuş olması da ayrıca ilginç... işte yalnızlık insana neler yaptırıyor, bakın görün!*
  • 20 senedir yazdığım şey. türk tartışma ortamının nereden nereye geldiğini tarihsel olarak izlemek ve hatta bunun bir parçası olmak açısından baya faydalı oldu benim açımdan. eskiden her sabah yeni bir şey öğrenmek için açtığım sözlüğü artık koltuk altımı koklama hissiyle açıyorum, içim acıyor, iğreniyorum biraz ama yine de yapıyorum.
  • 21. yıla özel nick değiştirme özelliği açılsın. sadece 1 güncük sözlük....
  • iyiki kodların yazılmış.
  • 60 entry ile nasıl çaylak olabiliyorum dedirten olay, bir insan bilmediği için ilk 10 entry boş yazdı diye çaylaktan çıkamaz mı yani şimdi ?
  • artık ssg'yle birlikte san francisco'da bira içebilecek yaşa gelmiştir.
  • çocukken babamın ofisinde girdiğim şimdilerde 21 olan sitedir. nice yıllara sözlükcüğüm, hikayemin çok güzel bir yerindesin.
  • 21. yaşına giren platform. 21 yılda kullanıcı sayısının ve etkileşimin artması ile olumlu ve olumsuz anlamda çok şey değişti ama ilgisini korumayı başarıyor.
hesabın var mı? giriş yap