• akp zihniyeti ile yönetilen yapı.*
  • ios'da kendi uygulaması üzerinden vpn kullanmadan rahatlıkla erişebildiğim sözlük.

herkes için mi geçerli yoksa benim telefonuma mı özgü acaba?

network: vodafone 4g
    cihaz: iphone 11
  • vpn siz hala giremiyorum.
  • geriye dönük ceza verecek kadar geri zekalı insanların yönettiği bir platform.

muhaliflerin çoğu aktroller tarafından şikayet edildiği için son 6 ay içinde en az bir kez lanetlenmiştir ve geri zekalı sözlük yönetimi sonradan çıkardığı bir karar ile bu insanlara 6 ay başlık açmama cezası verdi. bu beyinsizler yüzünden şu an aktrollerin cirit attığı bir yer oldu resmen güzelim platform.
  • %100 yerli olan sosyal medya.

peki kural belirleyen elitler, aşağıda bakınızı verilen entryde tanım nerede? (bkz: #150230174)

ve neden sözlük kuralları başlığı kilitli?
  • bir zamanlar sansürlenince logosunun üzerine siyah bant çekilmiş sözlük.

gün geçtikçe sansürün merkezi oluyor.

(bkz: başlık açma ve gündeme girme güncellemesi)
  • şaka maka takip ettiğim başlıklar sekmesi -14 haftadır- çalışmıyor ve bu durum kimsenin umrunda değil..
  • kemal kılıçdaroğlu kazanırsa ülkenin ne hâle geleceğinin somut halidir:

yönetici kadronun felsefesi:

--- spoiler ---

hukukçu kimliğimi ve adalet anlayışımı gönül rahatlığıyla bir kenara bırakıp, bu adamın uğradığı her türlü eziyet, haksızlık, hukuksuzluğa mutlu oluyorum.
    --- spoiler ---
  • online sayısı yüzde on diyebiliyorum an itibariyle …
  • dertleşecek insan başlığı yaran veri tabanı. olm siz deli misiniz ahahhaha ya ben mi çok yaşlandım. 2010'lu yıllar ya fıtı fıtı entry okurduk efendi efendi. entry üzerinden söyleyecek bir şeyimiz varsa yazara mesaj atardık, sözlükte mesajlaşmak zor olduğu için sohbetin devamında numara falan verilirdi falan.
    boy kilo yazmışlar telegram ne ekşinin tindır'ı mı? ya vay yazıklar olsun be höh be. gücüme giden şeyler listesine ekledim. ben şok ben vefat.
    geleceğe değil geçmişe gitmek istiyorum beeeğğğnnn :((((((
hesabın var mı? giriş yap