12610 entry daha
 • önceleri pek bir keyif alırdım, sözlükte olmaktan, bir şeyler yazıp okumaktan. bilhassa 2007-2008 senelerinde. sonra bir şeyler oldu, yaşım mı kemale erdi ne oldu bilmem. tat alamıyorum artık şurada dönen muhabbetlerden. birbirinin aynı başlıklar, şaşırtıcı olmayan bir şeyler anlatmayan entrylerle doldu sözlük. trolü bile daha iyiydi o zamanların. kendileri gittiler, kötü taklitleri kaldı yalnızca.

  sonra düşünüyorum da memleket daha mı beter oldu acaba aslında. ekşi sözlük bir projeksiyonudur belki de memleketin halinin. hayattan keyif almazken, ekşi sözlük'ten almışsın neye yarar zaten?
 • kate upton*, hoşlanılan kızın x yapması/olması, x yapan insan vb. gibi sıçılan tespit ve başlıklar sebebiyle beni hayattan soğutan bir yer haline geldi. yapmayın işte bunu yapmayın!
 • son 2 yıl içerisinde, yurt dışından türkiye'ye karşı yapılan algı operasyonlarına kurban giden insanlarla dolmuş taşmış zamane mizah kaynağı.

  üzülüyorum buradaki gençlere. zerre politik altyapıları olmadan kesin bilgi yayın heyecanlarına rezil kepaze oluyorlar.

  sözde kitle imha silahları bahanesiyle ırak'a giren amerika, aradığı silahları bulamadığında en azından "özür dileriz" cümlesini kullanabilmişlerdir.

  bizim sözlüğün algı operasyonu kurbanları, savları boşa çıktığında geri adım atıp "bize yanlış bilgi verildi, kusura bakmayın" demekten acizler. bu da sam amca zihniyetinden daha aşağılık olduklarını gösterir.

  (bkz: algı operasyonu)
 • halk otobüsü gibidir.

  osuran ayrı, ben osurdum diyen daha ayrı muamele görür.

  bir de benim gibi hem osuran hem de ben osurdum diyen orospu çocukları vardır.

  lakin ki öyle değildir.
 • başlığı harika olan mekan. mutlaka denemelisiniz.
 • kullanıcı adımı yalnızca 1 defa söylediğim* bir takım insanların, 1/60 lık yüksek ihtimal dahilinde beni takip ediyor olmasından korkunç bir şüphe duyduğum bilgi paylaşım platformu.

  mühim not: lütfen hayatımı sikmeyin sayın insan, artık cezalı değilim.

  (bkz: şizofreniye giriş)
 • yarısında çıkmak lazımmış, yolun sonuna geliyor hala burdayız*.
 • inciye bok atan bir sürü insanın bulunduğu ve bu inci eleştirmenliğinden güzel ekmek yiyen bir çok dostumuzun bulunduğu sözlüğümüzde açılan başlık *hakkında çalıntı olduğunu dile getirmek, resmen 75. entrye kalmış...

  (bkz: adana limanının sansürsüz pozu)

  (bkz: #41947509)

  vay amk hakikaten çok şaşırtıyo artık beni sözlük.
  ülke ile paralel bir seyir izlemekte ekşi sözlük.

  milletin artık araştırmaması. irdelememesi, sedet'in artık ekşifestleri paralı yapması.
  nerden kasarım lan bu dallamalara da üç beş daha cebimizi doldururuzları....

  ne bileyim hayırlısı bakalım...
 • mizahla bütünleşip anlatılmak istenenin dolaylı olarak bazen söyleşi tadında bazense ansiklopedik terim dili kullanımıyla insanların sosyalleşip bilgiye keyifli yoldan ulaşabileceği müthiş bilgi alışverişi merkezi.
13277 entry daha

hesabın var mı? giriş yap