şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yani bir nevi soykirimci bir ekip, abazalardan ne isterki bir insan? en iyisi abaza ile abazan arasndaki ucurumu ziyaret edip bilgi alisinlar.
  • is yogunlugundan dolayi grev yapmasi muhtemel ekip.
  • sahin k
    rocco siffredi
    gibi sahislarin katilarak kendi isim haklarini ve
    pipi
    am
    got
    sik
    gibi kelimeleri baslik acarken kullanmakta hala israr eden yazarlari "cezalandirmalarini" temenni ettigimiz ekiptir.

(bkz: abazalara hizmet)
    (bkz: idolleri daha yakindan tanima firsati)
    (bkz: hem de bedava)
  • abazan adlı milleti itlaf etmenin kendisine ne katacağından bihaber, berduş, heyyehula bir ekip. gidip çay koysunlar bayramlık ağzımızı açtırmadan.
  • sözlük için gerekli bir ekip. bana da yardım etmelerini diliyorum. çok saldırıyor enteller bana bu ara. hep hakaret ediyolla.

yıllardır entellik yaptılar. her kızın nickaltına girip "eşsiz bir dost" yazdılar. o kadar sistematik bir entellik dalgası geliştirdiler ki, insanlar bu entel çeteye bulaşmaktan korktu. bizi sindirdiler.

karanlık bir şafak vakti ben geldim buraya. enteller çok sinirlendi. çarklarına çomak soktum.

platonik aşık oldukları kızlara, "eşsiz dost" yazınca sallamadı kızlar bunları.
    çünkü hepsi kılıbık. anca kadın hakları diyorlar. mal hepsi. tiplere bakın hele. at kaçıran cinsten. götüme benziyorlar.

yıllardır bir milyon "eşsiz dostunuz" oldu amına koduklarım. artık bunu yapamayacaksınız. ben sizin osbir çektiğiniz odadaki yansımanızım. ben sizin bilinçaltınızım iğrenç enteller. leş donlu leşingolar.

o ahşap piponuzla, kızlara sıkıcı şeyler anlatamayacaksınız artık. hoşlandığınız kızlara adam gibi yaklaşacaksınız. türkiye'nin dış borcundan girmeyeceksiniz konuya. götünüzü keserim.

sizin yüzünüzden bir sürü yeni yazar kütahya çini sanatından bahsetti. am diyemedi kimse korkunuzdan. göt tokatlamaktan bahsemediler sizin solcu çeteniz yüzünden. mahvettiniz sözlüğü.

azınca bile lafa freud üstadı karıştırıp girdiniz. freud'a göre cinsel dürtüler bölö bölö olur dediniz. büzük sikliler siziii.

intikamını alacağım her şeyin. hesabını silen bütün dostlarımın intikamını alacağım.

korkutup kaçırdığınız her yoldaşım için bana bir kadın borçlusunuz. pislikler.
    top sakallı odtü'lü yamyamlar.

entellik bitiyor. türkiye aydınlanıyor, ekşi aydınlanıyor.