şükela:  tümü | bugün
  • kurmak istediğimiz, bunun için nabız yoklaması yapacağımız topluluk.

buradan kurmuş olduğumuz steam grubuna üye olup birlikte oyun atabilirsiniz/atabiliriz. daha sonra iyi oynayanlarla beraber turnuvalar düzenleyip en iyileri bulmaya çalışacağız.

--- reklam ---

bunun yanında youtube kanalımızdan da age of empires 2 ile ilgili içerik üretiyoruz yaklaşık 3-4 haftadır, 130 abonedeyiz, rehber ve maç anlatımları çekiyoruz yanında çeşitli içerikler de var.

--- reklam ---

siz de gelin, şu eycof ateşini bi harlayalım. keyif alırsak önümüz açık maksat keyif almak. sohbet muhabbet etmek için de buyurun discorda.

(bkz: eycofcu)

edit: 136 abone olmuş ilginize teşekkürler, steam grubuna gelmeyi unutmayın :)
  • bilgisayara yeniden steam kurma hevesi yaratan topluluk. eski sevgiliyi yolda görünce bir anda unuttuğunuzu sandığınız anıların zihninize akın etmesi gibi bir etki yarattı bende. yıllar geçse de insan özlüyor sözlük.

(bkz: emrin?)
    (bkz: madenci)
    (bkz: yaparım!)
  • çocukluğumdan beri arada sırada kara düzen age of empires oynayan beni aydınlatmış kanal. o kadar taktik ve farklılık olduğunu bilmiyordum
  • görür görmez dahil olduğum topluluk. age of ateşinin sönmemesi için atılan faydalı bir adımdır.

not: uzun yıllardan beri oynadığım oyuna bir süre ara verince özellikle saldırı stratejilerinde epey köreldiğimi hissettim. dün hd versiyonunda bilgisayar ile 1vs1 (hard) oyun atayım dedim (britons vs bizans) resmen 4 saat sürdü. allahsız cataphractlar gavura vurur gibi vuruyor.
  • tüm videolarını izlediğim topluluk.