şükela:  tümü | bugün
 • "imam osurursa cemaat sıçar" mantalitesini benimsemiş ekiptir. pek kıymetli devletimizin il sağlık müdürlüklerinden birisi değil miydi kızınız hamile diye aileye haber veren.

  haber

  şimdi siktirin gidin çay koyun.
 • açacaktım ama başlığı varmış hazır. bir garip ekiptir. özellikle kadınların giyimine, kuşamına, tavırlarına, yaşantısına yönelik yargılarda bulunur emir verirler. karşı gelenleri genişlikle, savunanları gavatlıkla ve meriçlikle suçlayarak kamuoyu oluştururlar.

  anaakım sikik sokuk bu duyarlar çok ilgi gördüğü için ortalamanın üzerinde favlanarak birbirlerinden cesaret alır daha da aymaz bir şekilde üstelerler.

  örnek (bkz: sütyensiz dışarı çıkma modası/#79677903)

  sütyen giymeyen kadınları aşağılayıp hemen ana-bacı edebiyatı yapar duyar kasmaya çalışır. sütyenin rahatsız etmesinden ötürü yazın giymeyen bütün kadınları fahişe olarak damgalar, bunu savunan herkese de laf eder. çünkü ana-bacı edebiyatı yapmıştır artık ahlak bekçisi. namus kurtulmuştur.
 • ayrıca inandıkları ama okumadıkları kitapta, zinanın zina sayılabilmesi için birleşme anında 4 şahit gerektiğinden de bihaberlerdir...aynı odada aynı yatakta erkek ile bassanız dahi(bundan bize ne ama anlamazlar tabii) içerideki insanlar zina yapmış sayılmaz(o sırada masumane şekilde yatıyorlarsa tabii) cinsel ilişki sırasında 4 kişi görmediği sürece kimseyi suçlayamassınız(tabii kuran ı kerim e göre). bunlar gelmiş akıllarınca tanrı moduna girip o onu yaptı bu bunu yaptı. ulan kitap bile 4 şahit isterken neyin kafasındasınız siz sorsam ayıp olur mu acaba?(ayıp diye kavramınız kaldıysa tabii)
 • (bkz: mcdonalds sırasında ilişkiye giren çift)

  iki adet exhibitionist görünce tepesi atan, kıskançlıktan nereye saldıracağını bilemeyen tipler doluşmuş. hiç şaşırtmayacak tepkiler gelmiş tabi ki. bir de "normalleştirmeye çalışanlar" diyerek saldıran grup var aman aman.

  (bkz: teşhircilik)