şükela:  tümü | bugün
1474 entry daha
  • 1) her başlığın hemen altına sayfa navigasyonu eklenmeli. ta en dibe inip gitmek can sıkıcı. entrylerin yeniden eskiye, eskiden yeniye sıralansa fena olmaz.

2) profil işine el atında biraz daha basite indirgeyin.

3) kenarda dursun ve kaydet deyince hemen anasayfaya dönüyor. ben onu kaydetmek için uğraşıyorum. her telefonda 4 gb ram yok. bellek kalmayınca arka planda kalınca uygulama sıfırlanıyor.

4) performansı çok düşük. bu kadar basit uygulama bile performans sorunları yaşıyor.
  • yeni ekşi sözlük'ün kitlesine hitap eden uygulama.

gerçekten hafif, kolay kullanılan güzel bir uygulama yapmışlar. hakkını vermek lazım, emeği geçenlerin eline sağlık.

ama bir ekşicep değil.
  • mesajlara cevap verilemeyen uygulama. mesajlari aciyorum klavye cikmiyor.
  • bildiğim kadarıyla uygulamlar web sayfalarından daha hızlı erişim sunan hizmetlerdir. özellikle böyle "haber sitesi" tarzı uygulamalar için bu durum daha da ön plandadır. uygulamanın "hazır" ögeleri sayesinde her yeni açılan sayfadaki şablonlar yeniden yüklenme gibi bir zorunluluk yaşamayacağı için sadece metin içeriği yenileneceği için daha hızlı sonuçlar alınır, uygulamalar sayesinde. fakat gel gör ki bu uygulama web sitesinden daha yavaş!

tanım: web sitesinden daha yavaş olan uygulama.
  • e tahammülü zorladı artık ve şansını kaybetti, sildim gitti.

hemen hemen her açılışta hata veriyo, çok yavaş, entry'de paylaşılan bi linke (sallıyorum youtube linki) tıkladığında sanki kendi işini çok becerebiliyomuş gibi onu da uygulama içinde açmaya çalışıyo ve kapanıyo, takılıyo veya mal mal bekliyo.

beceremiyosanız gidin beceren birine yaptırın arkadaş bu ne amk...