• sabitlenmiş entry
    merhaba,

ios ve android uygulamalarımızı kullanarak kesintisiz ve özgürce ekşi sözlük’e erişebilirsiniz.

ios ve android uygulamalarımızı app store ve google play store’dan indirebilirsiniz.
    • olan-biten'e girmeyeli baya olmuş heralde yeni haberim oluyor uygulamadan. * takip ve baglantılı hesaplar özelliğinden anladığım kadarıyla vasat sosyal paylaşım sitelerine evriliyoruz hepimize hayırlı olsun. şimdiye kadar zaten titanic batarken çalan müzisyenlerden halliceydik, bi tüyümüz eksikti. aynen devam kanzuk reyiz.
    • kafasına göre uygulamayı kapatan ve giriş sırasında da şifre ve kullanıcı adı doğru olmasına rağmen hata veren uygulama. bilmiyorum başka ios kullanıcıları da aynı sorunu yaşıyor mu acep?
    • chrome web view kullanin allah askina.
      ikincisi lg g4 6.0 da hala uygulama acikken,uygulamaya tiklayinca hata aliyorum. ve hala entrylerdeki istedigim icerigi kopyalayamiyorum.
      bilerek yapilmiyorsa eger bir uygulama bu kadar caga uzak yapilabilir.
    • tipki spotify uygulamasinda ki gibi arama tusuna iki kez tiklayinca klavyenin acilmasi gereken app. boylelikle suserlar arama fasilitesine basmak icin yukariya yonelmek durumunda kalmayacak.
    • youtube üzerinden müzik dinlemek için mükemmel bir uygulamadır.

sözlükteki herhangi bir youtube linkini açınca ekranı kapatsanız da müzik oynamaya devam ediyor.

youtube yakalamadan sonuna kadar sömürmeye devam.

teşekkürler sözlük.
    • android'te bir entry yazıp henüz göndermeden home tuşuna basarsanız ve ekşi sözlük uygulaması arka planda çalışıyorken tekrar uygulamaya girerseniz o yazdığınızın yok olduğunu görürsünüz.

demek istediğim şu ki, güvenmeyin bu uygulamaya. yoksa kendinizi sinirden çiğ sarımsak yerken bulursunuz.
    • neredeyse tüm android kullanıcıları uygulamadan şikayet etmiş. ancak benim android kitkat sürümlü asus zenfone 5 telefonumda yağ gibi, sorunsuz çalışıyor. ekşicep 'te gayet iyiydi fakat ağır çalışıyordu. bence şu haliyle resmi uygulama gayet sade ve pratik.
    • mesela gündemde bir başlık okuyorum. ben okurken de sürekli entry girilmeye devam ediyor. 60 tane entry okudum ama ben okumayı bitirdiğimde 85 entry oldu bile. o kalan 25 entry’i okumam için bir yenile butonu neden yok? illaki başlıktan çıkıp tekrar girmem veya sayfayı değiştirmem falan gerekiyor. zaten entry numaraları da yok. kaldığım yeri bulmak işkenceye dönüşüyor.

bir de devamını okuyayım butonunun hassasiyetini değiştirdik demişlerdi ama bende pek değişiklik yok. neredeyse her seferinde entry’i yeni sayfada açıyor. kısa entry’leri bile.
    • sanırım uygulamayı telefon için kötü olarak gördüğümden hiç indirmeye teşebbüs dahi etmediğim ios uygulamasıdır.ios duydunuz sanırım iphone hani 7.gerçi artık telefonla göz boyama derdi de bitti offf offfff.
    • mesaj gelince uyarı vermesi dışında bir artısını görmediğim uygulama. bence tarayıcı versiyonu sayfa gösterimi açısından çok daha derli toplu.

tarayıcıda gezerken bkz' lerin uygulamaya yönlendirmesine sinir olarak silmiş bulunduğum uygulama.
    hesabın var mı? giriş yap