• kenarda dursundaki linkler ön izlemede çalışmıyor.
  • mesaj yazarken önceden kurduğumuz cümleye bir kelime eklemeye çalışınca ilk harften sonrasını yazının en sonundan devam ettiriyor.
  • kanallar kisminda girdiginiz bir baslikta direkt olarak o basliga yazilmis ilk entry cikiyor. yani eskiden yeniye bir siralama var. bir tek bana mi oluyor lan bu?

edit: son güncellemeyle düzeltilmiş görünüyor.
  • kendi karmanızı göremiyorsunuz.

iphone'da otomatik metin düzeltme gelmiyor.

yeni bir entry girdiğinizde kendi entry'lerinizin arasında göremiyorsunuz. yani refresh olmuyor. app'tan çıkıp girmek gerekiyor.
  • bug mıdır, değil midir bilmem, başlıkları kanallara taşıyamıyorum.
    başlıkları nerden tasnifliyoruz ağalar?
  • yazdiginiz entry profil sayfasinda gozukmuyor, uygulamafan cikip girmek gerekiyor.

not: ios 10.2.1
  • gece modunu ayarlardan ac-kapa yapinca anasayfaya yonleniyor. tekrar ayarlar sayfasina girmek gerekiyor.

• gundem ve bugunsekmeleri calismiyor. sayfada gundem gozukuyor ama yesil cizgi bugunun altinda kaliyor.

• videolarda ses cikmiyor, bir de uzun linklere tiklanmiyor.

zamanla daha guzel olacak bu uygulama, ufak sıkıntılar disinda gayet kullanisli.
  • konuyla ilgili kiminle nereden iletişime geçeceğimizi merak ettiğimdir. galaxy note 4 telefonumda uygulama hata vermeye devam ediyor. uzun süredir "neden?" diye soruyordum, sanırım cevabı "her ne olursa olsun kapanmayan bir uygulama" olmasından kaynaklanıyor.

şöyle anlatayım, ekşi sözlük uygulamasından home tuşuna basarak ayrılır ve onu orada saatlerce unutursam + görev yöneticisinden de kapatmazsam bir sonraki açışımda uygulama crash oluyor.

bir de örneklendireyim bare. gece vakti sözlüğü ekşi sözlük uygulamasından okuyor ve insanların birbirine sürekli giydirmesinden sıkılarak twitter uygulamasına geçiyorum. internet güvenliği falan gibi konulara göz gezdirdikten sonra sabah işe gitmek üzere uyuyorum. sabah uyanıp otobüse bindikten sonra dur bakalım kim kime nasıl giydirmiş amacıyla sözlüğe girmeye çalıştığımda uygulama crash oluyor. aynı windowstaki "bu uygulama düzgün kapatılamadı" hatası gibi, direkt crash yiyorum.
hesabın var mı? giriş yap