şükela:  tümü | bugün
  • terbiyesizlik derecesinde millet birbirine yürüyor yada yürümeye çalışıyor. birkaç aklı başında insan var gibi. tıklamaya katılmaya değmez vakit kaybı ergen grubu.
  • yöneticisinin başlığında spam yaptığı grup. girdim, saçma muhabbetler döndüğüne şahit oldum ve çıktım. şimdi grup yöneticisi grubu rahatsız edip çıktı der diye belirteyim dedim.
  • girdiğim diğer gruplara nazaran daha keyifli ve sıcak sohbetleri olan arkadaşlara denk geldiğim, havaların da ısınması ile birçok organizasyon planı yaptığımız, özellikle sevgili adminlerim kezban ve nesli’nin tatlılıktan ve güzellikten herkesi kıvrandırdığı, (misa da çok güzel) gördüğüm en hoş oluşum. kadın popülasyonu fazla olduğundan dolayı seviyeli sohbetler dönmekte olup, gruba yeni girecek arkadaşlara ayrıca duyurulur :)
  • bazen kavga dövüşün, bazen entelektüel muhabbetin dibine vurulan gruptur. güzeldir ama bekliyoruz.
  • geyiğin de ciddi sohbetlerin de gayet tadında yapıldığı grup. yeni "yüzler" görmek isteriz.
  • ilginç tipler var.
  • başındaki kezban nickli "hatunun" harbiden de kezban olduğu, varoş muhabbetler dönen varoş insanların grubu. tavsiye edilmez.
  • buraya kendileri hakkında gerçekleri yazdıktan sonra demediklerini bırakmayan işsiz varoş insanların oluşturduğu varoş grup. entryden sonra gruptan çıkan kim varsa arkasından salladılar şöyle yazmış böyle etmiş diye. komik ve abazasınız.
  • arada kafam iyiyken şarkı, türkü paylaştığım grup. ertesi gün girip bakıyorum hangi şarkıyı paylaşmışım diye, neyse ki gayet elit gidiyorum. yukarıda gruba varoş diyenler kadar elit olmasa da güzel sohbetin döndüğü yerdir.