• bir süredir hayatım olmuş tayfadır. ama dün iyice fark ettim ki her bir tayfa üyesi bilinçaltıma işlemiş. evet gençler hepinizi rüyamda gördüm. anlatınca lan öle rüya mı olur bildiğin kabus bu diyebilirsiniz. saygı duyarım.

mekan: emin olmamakla birlikte antalya olduğunu farz ediyorum. tek kare sahil.
    zaman: 40 yıl sonrası

evet gençler, maalesef rüyamda genç değiliz. 70'lerimizi yaşıyoruz.
    şöyle tipleriz; http://2.bp.blogspot.com/…esubp76fjdu/s1600/old.jpg

hepimiz buruşukluk dışında aynıyız. ve daha çok söyleniyoruz.

ama her birimizin kamp sandalyesi var nizami bir sırayla denize bakarak otuyoruz. sıranın nizami olmasında maskelipipinin parmağı olabilir.

herkes bişeyler içiyor. bazıları balık tutuyor hatırladıklarım arasında life is drunkın tuttuğu balık kimse tarafından övgü almadı. hatta yerden yere vuruldu. onu ben yem yaparım yeaa şeklinde.

walkman ve dream and war ortada yoktu. walkman muhtemelen örnekköy'deydi ama ben uyandıktan sonra gelip bi helâl kânkâ demiştir. dream and warda viski ve puro alıp damlamıştır.

strangers in the night ve parola58 bişeyler konuşuyordu uzaklara bakarak. parola58 romantik manzaraya dayanamayıp yengeyi anlatmıştır diye tahmin ediyorum.

boolenickmiolur kikirdeyerek buruşuk haliyle hikayeler anlatıyordu bol bol. yaş 70 olunca iyice biriktirmiş tabi

sonra ben bu kadar buruşuk insana ve yaşlı geyiğine dayanamayıp uyandım. olm hem çok sevindim hem çok korktum. hepimizin birbirinin buruşmasını görmesinden korktum. ama hala bir arada durduğumuzu görünce de çok sevindim.

seviyorum len hepinizi.

nasıl atladım editi: olm kimse de demiyor ki ali murat ve ayşegül yok muydu? vardılar ve yine minnoşlardı.

ölü link editi: sağ olsun dream and waruyardı. link ölmüş. rüya karelerinden bir diğerini ekledim.
  • şimdi bu tayfanın her bireyinin acayip olduğunu konusunda sanırım hemfikirizdir. random konuşanı, her koşulda uyuyanı, kedi aşığı, damlayan su sesiyle dans edeni, her görüşü onaylayanı ne ararsan işte. tabi ki iyi anlamda acayip ehehe. bunu kabul etmek hepimizin hayatını kolaylaştırdı. sorgulama falan yok. motto: olur yapalım.

2 gün evden çıkmayıp, kanepeden tuvalete yapılan yol maksimum hareket olduğundan, eh artık eve gidelim diyip yola çıktığımızda "laan bacaklar uyuşmuş yürüyemiyorum." cümlesine yanıt "he lan hiç kalkmadık ki" olarak alır ve sessizliğe gömülürüz. bu yanıtı hiç garipsemem. çünkü 2 gün yerinden kalkmamak çok normaldir. imkan olsa bir hafta daha çıkmayabiliriz. tembeliz çünkü. çıksak da gider tudors'da oturuz yine. ( virale gel. ) tembelliğe orda devam ederiz.

ama arada bir de enerjik oluyoruz. bir de sanırım artık aramızda telepatik bir iletişim şeklimiz var. gerçi belki biraz geliştirmemiz gerekebilir. mesela hiç konuşmadan, haberimiz olmadan 4 kişi aynı anda istanbul'a gitmeye karar veriyoruz. farklı uçaklarla ama ehehehe. orda beyin dalgalarının azizliğine uğramışız heralde. minnoşumuz biriciğimiz boolenickmioluru görücez, vedalaşıcaz. aslında veda demeyelim. vedaları sevmeyiz buralarda. geri geldiğinde çok büyük planlarımız var hakkında. spoiler olmasın şimdi. burdan sonrasını istanbul sonrası edit için ucu açık bırakıyorum ponçikler.
  • 300. zirvesini yapan insan grubu. son buluşmalarında biraz eğlenmişler. o esnada orda olan olmayan herkesin emeği, geyiği ve hatırasını yaşatmışlar, bahsini etmişler, dalgalarını geçmişler.
  • kaptanı olduğum tayfadır.

(bkz: oo espri)
  • yeni haberim olan oluşum.

madem böyle bir oluşum var benim neden haberim yok olum?

7 göbek antalyalı yörük çocuğuyuz yapılan muameleye bak.

(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
  • yakın zamanda zirve düzenleyecek olan tayfa.
  • bana türkçe bilen kız bulmasını istediğim tayfa.
    bi litvanyalısı geliyor, bi italyanı. ağız tadıyla muhabbet edemiyorum arkadaş!

(bkz: sözlük bana kız bul lan allahsız)*
  • bu geceki ön toplaşmada şahsıma yapılan sürprizler akabindeki muazzam ortamla takdirimi kazandılar. kolay kolay insan sevmem ama bu ihtiyarları pek bi sevdim.
  • antalya'ya yerleşeli henüz bir yıl bile olmadı ama çok sevdim bu şehri ve ekşi tayfasını.
    aralarında olmaktan mutluluk duyduğum tayfa.
  • içindeki homofobik elemanla birlikte top tepmek istediğim oluşumdur.
hesabın var mı? giriş yap