şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe geldiğimde firefox'un arama motorları penceresinde benden habersiz belirmeye başlayan motor.. yeşil bi '+' ile yerleşiyor..
    henüz ne oduğunu bilmiyorum.. biraz daha gözleyip öyle tıklayacağım..

"...eksisozluk.com/odesc.xml"

- betadır beta..
  • şu an için genel sorun.

yukarıda birileri panelleri eşeliyor muhtemelen ,kodları tamamlarsa düzelecek ya da yenilikler ile gelecek.
  • gelecek yeniliğin habercisidir umarım...
  • algoritması değiştirilmiş olup yarrak gibi aramaktadır.
  • çok işlevsizdir veya ben kullanmayı bilmiyorum. yazarken aradığınız başlık çıktı çıktı yoksa böyle bişey yok diyor devlet kurumu gibi.
  • aradığınız ifadeyi açılan başlık ile tam tamına aynı şekilde yazmazsanız düzgün sonuç veremeyen a.motorudur.
  • ekşi sözlük'te olduğunu bildiğim, fakat harfi harfine hatırlamadığım başlıkları bulamama nedenimdir. yakın kelimeler kullanarak aradığım başlığı bulabilmek için google kullanıyorum.

bugün ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi başlığını okumak istedim. başlığı harfi harfine hatırlamadığım, ama bazı kelimelerinden emin olduğum için "siki beğenmeme timi" yazdım; olmadı, "beğenmeme timi" yazdım, yine olmadı. şu an hatırlamadığım bir kaç şekilde daha aradım ama hiç sonuç bulunamadı.

google'a "siki beğenmeme timi" yazınca ilk sonuç olarak ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi başlığı çıktı.

google'da bile, arama çubuğuna "ekşi sözlük" yazmadan bulunan başlık nasıl olur da o içeriğe sahip olan sitenin arama motoruyla bulunamaz, hayret doğrusu.

bu entry ile ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi'ne dahil mi oldum?