• - bekarlar kim ki? bekarlar ölsün zaten.
  • 2 adet erkek bebek ile katıldığım kulüp. ellerinizden öperler abileri, amcaları.
  • biri 4.7 yaş diğeri 0.7 yaş olmak üzere iki adet sıpa ile katılacağım kulüp.

edit: bir seneyi 10 ay olarak aldım. sonuçta pi'yi 3 alan bir nesiliz.
  • 6 senelik deneyim ve iki çocukla katıldığım kulüptür. amerikan filmlerindeki gibi bekarları ve çocuksuz çiftleri dışlayacağımız ve baygınlık geçirene kadar çocuk muhabbeti yapacağımız partiler olursa katılabilirim. bermuda şortumu , cepli tişörtümü ve çorapla giyeceğim sandaletlerimi hazırladım bekliyorum.
  • baba olmayı istediği için olmuş, olabilmiş sözlük erkeklerine saygılarımı sunar, evlatlarıyla mutlu mesut bir ömür dilerim.

lakin bir rahatsızlığım var. "rabbim her kadına anne olmayı nasip etsin" diyen kadınlara "kezban" damgası yapıştıran sözlük, "rabbim her erkeğe baba olmayı nasip etsin" diyen adamı debe'ye sokuyor.

debe'ye giren arkadaşa lafım yok, yanlış anlamasın kendisi. gerçi çocukların -yüzleri seçilmese bile- fotoğrafları sosyal medyaya konmalı mı yahut ebeveyn olmak bunca övülmeli mi meseleleri ayrıca tartışılabilir, ama esas göstermek istediğim çifte standardınızdır ey sözlük ahalisi. o cümleyi bir kadın yazınca "kezban, kadınlar kulübü, göbüşlerimize bebiş dolsun" bakınızları havada uçuşuyor ya hani, o bakımdan... dileğin kendisi bana da hiç uymasa da, hangi cinsten gelirse gelsin kendince doğru bulduğu, samimi bir dilektir o cümle, ama siz ikiyüzlüsünüz.
  • 2 yaşında kızımla katıldığım oluşum. yer istanbul/beylikdüzü.
    hobileri anamızı bellemek, ata binmek, kedi-köpek kovalamak, salıncak.
    http://i.hizliresim.com/r3wzvo.jpg
  • biliyorum;
    bir çoğunuza bir numara büyük gelebilirim.zira bizim hortumcu üniversitede.ama çocuklarınızı torunum der,severim.ankara ve civarı etkinliklere eşlik ederim.
    hatta bana bırakın geleceğin umutlarını,ben hepsine bakarım.
  • ''oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimizde en sevdiğimiz futbolcular olurduk. oğlum ben olurdu, ben ise ekşisözlük babası''
  • 14 aylık kızımla katıldıgım klüp.

aidat filan seyetmiyoruz demi lan?
  • 11 yaşındaki kızım 8 yaşındaki oğlum ile doğal olarak dahil olduğum kulüp.
    monrevenin önerisi olan 20 ağustos cadde bostan sahili gayet güzel valla.

bazı çıtayı arttıran arkadaşlar olmuş, onlar için de 1 yetişkin kedi ve sokakta beslemekte yükümlü olduğumuz 4 adet kedi, bir adet yavru köpek ve 17 adet balığımız ile çıtayı biraz daha yükselelim.
hesabın var mı? giriş yap