şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dün saat 22:31 sularında e-mail olarak aldığım mesajın başlığıdır. yoksa ? gerçek olabilir mi, gerçekse olsun lütfen çünkü. şu an anlamsızca tebessüm ediyorum, aslında bir beklentim kalmamıştı. haydi eski-çaylaklar söz sizde.

edit : ufak tefek sakarlıklar düzeltildi.
  • bugünkü entrylerden anlaşıldığı kadarıyla dün epey bir çaylak suser'a gitmiş e-maillerin başlığıdır.

hepinize hayırlı olsun fakat beklentinizi fazla yüksek tutmayın zira ekşi sözlük, ben de bazı maddelerin içinde bulunmak üzere;

- üç büyük takımın fanatik taraftarlarının atışma platformundan,
    - iktidar - muhalefet yanlılarının atışma platformundan,
    - fanboyların (oyun, teknoloji, dizi, film, yönetmen, müzik vs.) atışma platformundan,
    - kadınlara hakaret etmek için sıra bekleyen yavşakların kendilerini tatmin platformundan başka pek az şey artık.

hoş geldiniz!
  • 27 haziranda gelmis olan mail basligi. okunmus da yapmisim lakin hic farkina varmamisim. ogrenmem de su sekilde oldu; gecen yine ofiste ekside dolaniyorum, sonra sadece benim yazdigim bi baslik vardi ona bakiyim dedim -ofis bilgisayari oldugu icin giris yapmamistim- baktim entry orda duruyo ve halka acik. lan dedım yoksaaa. sonrasi zaten mail kontrolu falan oldu baya heyecanlandim ama gecti iki gune :/

4,5 yil sonra gelen edit
  • vuhuu bu maili ben de aldim. olmusum demek ki yazar... kendimi cok kidemli hissediyorum:))
    2 yıl sonunda