• ekşi sözlükte barınan gereksiz yazarların oluşturduğu ezik tim. yakaladığımı ifşa edeceğim burada.

#37972499 google a sallayan bir insan. sorsan her gün google da 15 defa arama yapıyordur.
  • bu tim 7/24 faaldir.
    o kadar faaldir ki bunları değirmene bağla hiç durmadan buğday öğütsünler.
    ortalama bir şehrin elektrik ihtiyacını karşılasınlar.
    klavyeden enerji üretsinler.
    çarktaki fare gibi bir azimle sözlükte eleştiri yapılacak birşeyler arar dururlar.

hayır herkesin siyasi felsefi vb. görüş farklılıkları vardır mutlaka.
    fakat bu tim evrensel değerler, üzerinde dünyanın neredeyse tamamının mutabık olduğu konulara bile aksi yönde beyan verir, ibişlik yaparlar.
    fikir özgürlüğünün en sağlam destekçilerini çileden çıkarabilir, genellikle bilgisayar başında, orta veya daha üst sınıf ailelerde ortalama 16-17 senede yetişirler.
  • kısa adı esbsbt olan takım.

anket türü başlıklarda kendilerini gösterir, leylek dahil bütün kuşları severler. dünya kupasında yarı final yöneten hakemi beğenmez, messi'nin abartılmış balon bir futbolcu olduğunu iddia ederler. onlara bir şey beğendirmek mümkün değildir çünkü her şeyin en güzeli, en akıllısı, en iyisi, en başarılısı onlardır.
  • yav he he timi
  • eleştirmek güzel oraya kadar bir sıkıntı yok; ama her şeye laf edip söylenmek ve gerçekçi olmayan beklentilerle bok atmayı çok güzel yapan timdir. en alası burda yani...
  • çok sevdiğim bir tim. ciddiye almazsanız komikler bence.
  • bkz: harbi yorumlar
    bkz: gerçekçi yorumlar
    bkz: ince giydirmeye
    bkz: akıllıca cevaplar
    bkz: hazır cevaplar
    bkz: sallamasyon
    bkz: ben bilirim edası
    bkz: ne olmuş yani yazdıysak
  • bir rivayete göre esbsbt'yi bile beğenmedikleri söylenmektedir. o kadar da ciddiye alırlar işlerini.
  • bu tim yüzünden bulduğum hiç bir filmi indiremiyorum. allah'a havale ediyorum sizi. bir siki de beğenin aq.
  • ali taran da bu timdeymiş. yayalım!
hesabın var mı? giriş yap