şükela:  tümü | bugün
 • eveeet gerek senlikler olsun**, gerekse friendly maclar olsun*, carnoyla birlikte gozlemlerimiz sonucu suserlar tarafindan futbol cok seviliyor ve oynamak icin de buyuk bir talep var. senliklere ve friendlylere elde olmayan sebeplerden dolayi katilamamis olan suserlarin da katilimini bekledigimiz bu lig en az 8 takimdan olusacaktir. takimlar 6ar kisilik olacaktir. isminin pazar ligi olmasinin sebebi ise hem sikici pazar gunlerini boyle bir aktiviteyle canlandirmak, hem de sozlukteki futbol pazarini aktif hale getirmektir. bizler 2 ve werder veremem olarak haziriz. e daha ne duruyorsunuz? hazirlayin takimlari, katilin lige diyorum ve diger ayrintilar icin carnoya baglaniyoruz.
 • şenlikler şampiyonu werder veremem aşağıdaki kadrosuyla lige hazırdır efendim. ligin yapılacağı sahayı ortak istekleri sonucu belirleyeceğiz ve pazar akşamüstleri 4 saat arka arkaya oynanacak. her hangi istekler, talepler, başvurular için, bbc ve bana çekinmeden msg atınız. dedikodu, transferler, tesisleşme ve heyecanın dorukta olacağı bu lig için ben şimdiden gaz ile doldum ve soğutuluyorum.

  werder veremem

  1- locutus
  2- set
  3- valost
  4- parantez
  5- uninvited
  6- carno

  yabancı oyuncu*
  7- rauf olcay
 • ilk transfer dedikodusu:

  parantez'in yeri dolacak mı? yine söylüyoruz werder veremem yeni dmc'sini arıyor.
 • ben de hemen 2 nin kadrosunu buraya tekrar yazayim.
  krokus
  murun3xi
  agony
  jurisprudenz
  bona fide
  bbc

  yabanci transferimiz gizlidir. yakinda aciklanacaktir.

  ayrica takimlar tek tip forma giyeceklerdir. bunun icin carnoyla birlikte forma diken cesitli yerleri dolasmamiz sonucu bazi forma dizaynlarinin fotokopisini cektirdik. bunlari da ben ya da carnodan yakin bi zamanda temin edebilirsiniz.
  maclara katilim da buyuk olcude mecburidir. ha olur o hafta takim toparlanamaz, hepimizin basina gelebilir, diger haftanin macina kadar herhangi bir gunde ertelenen macin oynanmasi rica olunur.
 • saha olayı. geleneksel zeminimiz olan polis koleji özellikle karşı tarafta oturan sporcular için uzak gelmektedir.

  saha seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar:

  1-bu saha ölümüne ucuzdur.
  2-ortak nokta neresidir.
 • bu arada bir ricamiz daha var. lutfen takim olarak basvurun. herkes kendi takimini kurup oyle gelsin. sonra bir anlasmazlik, karisiklik olmamasidir temennimiz.
 • ortak saha dışında olmaz çünkü o zaman dışarıda oynayacak sahanın sahibinin aboneliği yanar, hem böyle kaynaşma artar, neşe artar, piknik olur.
 • bence isminin "eksi sozluk super pazar ligi" hatta ve hatta "eksi sozluk sahane pazar ligi" olmasi gereken uzun bir maraton.. ayrica herkesi sportmenlige davet ediyor daha lig baslamadan "lig bu hakemlerle bitmez" diyerek ne olur ne olmaz tarzi camura yatmak istiyorum..
 • bize de tribün ekibi olarak pankartlar hazırlayıp tezahüratlar yazmak düşer ki çalışmalarımız başlamış olup, iyi günde kötü günde taraftarın senledir.
 • iyi bir minako bu lige renk katar dusuncesindeyim..