şükela:  tümü | bugün
  • bomboş kalacak veritabanıdır. ben borç istemiyorum. halim vaktim yerinde çok şükür ama başkalarının derdine bu başlıkta derman olabilirsiniz. fuck buddy arayan, dertleşecek insan veritabanında sözlük kadınlarının dertlerine derman olmak isteyen kahramanları bu başlığa alalım. yemez.
  • tahmin ettiğim gibi bomboş kalmış veritabanıdır. dertleşecek insan veritabanını, fuck buddy ilanlarını bütün gün aşındıran seks makinaları neredesiniz? dertleştiğiniz kadınlara çok şefkat gösteren yardımsever bir erkekmişsiniz gibi yaklaşmıyor musunuz? başlığın ilk entry'sinde yazdım. benim paraya ihtiyacım yok. parmak kadar pipilerinizin zevki için kadınlarla dertleşiyormuş gibi yapıyorsunuz ama onların para yardımına ihtiyacı olabilir. borç verebilirsiniz. dertleşmekle dertler geçmez. yardım edecekseniz dertleşin. yemez.

sevgili kadınlar, bunlara mesaj atıp heveslendirin. sonra borç isteyin. bir daha dertleşmek istemezler.
  • açılalı 2 ay olmasına rağmen kimsenin uğramadığı veritabanı. delik çoraplı açlar dertleşme bahanesiyle yatacak kadın aradıkları dertleşecek insan veritabanında bekleşiyor. bir gözlü iğneyle makara yollayayım da çoraplarınızı dikin açlar.
  • 15 ay önce oluşturulmasına rağmen hiçbir bedavacı delik çoraplının rağbet etmediği veritabanı. dertleşecek insan veritabanındaki delik çoraplıları buraya bekliyoruz. parasal olarak darda kalmış dertlilere yardımcı olabilirler. bedava am gelecek diye dert dinleyenlere duyurulur.