• bomboş kalacak veritabanıdır. ben borç istemiyorum. halim vaktim yerinde çok şükür ama başkalarının derdine bu başlıkta derman olabilirsiniz. fuck buddy arayan, dertleşecek insan veritabanında sözlük kadınlarının dertlerine derman olmak isteyen kahramanları bu başlığa alalım. yemez.
  • gerçek bir hayırsever, ünlü londralı iş insanı olarak katkıda bulunacağım vasat veritabanı. hiç bi veritabanını boş geçmeyen özgüveni ve dinamizmi yüksek bir bireyim. adettendir;

maaş:£6000 p/m
    lokasyon:london
    borç vermek istediği cinsiyet: kadın
    hobiler: kitap okumak, yüzmek, cinsel seks
  • eksi dilekcilerinin toplanma alanı olan başlıktır. ne sağlık sorunu biter, ne engellisi biter, ne yolda kalmışı..
  • bu ilaçları kullanabilmek için mutlaka ilaç kullanım raporu almışsınızdır. bu rapor olduğunda hiçbir ücret ödemeden ilaçlarınızı rahatlıkla alabilirsiniz.
  • açılalı 2 ay olmasına rağmen kimsenin uğramadığı veritabanı. delik çoraplı açlar dertleşme bahanesiyle yatacak kadın aradıkları dertleşecek insan veritabanında bekleşiyor. bir gözlü iğneyle makara yollayayım da çoraplarınızı dikin açlar.
  • 15 ay önce oluşturulmasına rağmen hiçbir bedavacı delik çoraplının rağbet etmediği veritabanı. dertleşecek insan veritabanındaki delik çoraplıları buraya bekliyoruz. parasal olarak darda kalmış dertlilere yardımcı olabilirler. bedava am gelecek diye dert dinleyenlere duyurulur.
  • borcumuz borç yiğenim ne öderiz nede inkar ederiz, şeklinde borç alabilirim. ödersem ekime ödemezsemde skime kadar yolu var. ona göre veriniz.

t. bir dolandırıcılık başlığı.
hesabın var mı? giriş yap