şükela:  tümü | bugün
  • bursalı bir suserin uktesi... (bkz: ukte dolması)
  • 02 şubat 2002 cumartesi günü saat 16:00 da kelepir kitap cafe'de de yapılacak olan zirve. kelepir neresi mi? altıparmakta, arap $ükrü sokagının sonundan sola dönünce tam karşınıza çıkacaktır. veya altıparmak dı$ bank karşısındaki sokaktan girin hemen gorulecektir. (visal kafenin karşısı)suser sayısını bilemem ama okuyucu sayısı biraz fazla olacak sanırım.
  • biraz sönük ve soğuk olabileceğini düşündüğüm zirve
  • bir zamanlar "burada niye olmuyor" diye kasmama ragmen,$u anda sonuk ve soguk olacagini du$undugum ve de tanidigim kimse bulunmadigi icin katilmayacagim zirve.
  • valost ile birlikte koşa koşa katılacagımız zirve
  • ubor'un dediği gibi koşa koşa gideceğimiz zirve.sönük ve soğuk olacağını da düşünmüyorum, şahane olur diyorum.zamanımız olursa bursa zirvesine arap şükrü zirvesini de ekleyelim daha da güzel olsun.
  • bir not daha ekleyeyim: sozluk zirve masasinde 1 adet limon ve redhouse büyük sozluk olacak lacivert kaplılardan
  • bir not daha: cumartesi gunleri kelepir kafe kalabalık olacagi icin sahibi sıtkı abi'den yer ayırttım. hazırlık yapmak isteyenler olursa saat 15:00 te orada olabilirler. bu arada kelepir ziraat bankasi degil dı$bank'ın karşısındaki sokakta. aksaklık için ozur diler saygılar sunarız.
  • cumartesi gunu kelepir cafe'nin kalabalık olması ve yer bulunamaması durumunda derhal toparlanılıp kozahan daki koza cafe'ye gidilecektir. yani zirve her ne şart altında olursa olsun yapılacaktır.

bu arada aklıma gelmişken: zirvelerin amacı zaten tanışmak ve kaynaşmaktır.