şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte benzer başlıkları aradım, ancak ne yazık ki bulamadım. benzer başlıkları var ise eğer, şimdiden affola...
    konuya dönecek olursak, malum sözlük içerisinde çaylak yazarlarla iletişim kurmamız şu an için pek mümkün görünmüyor, bu durumun benim açımdan problem yarattığı bazı zamanlar olabiliyor. arada çaylak yazarların entrylerine göz atarken gözüme çarpan girdiler arasında entry sahibi yazara o an için bir mesaj atmam veya bir soru sormam gerekebiliyor. mevcut durumda da ne yazık ki bu mümkün olamıyor. bu başlığın esas amacı ise, bu gibi durumlarda mesaj atma ihtiyacı hissettiğimiz çaylak yazarların başta mail adresi olmak üzere, kendilerine farklı bir kanal vasıtasıyla ulaşabileceğimiz bilgileri bu başlıkta paylaşmalarıdır. mesaj atma gereği duyduğumuz çaylaklar bu başlığa gerekli bilgileri bırakırsa eğer bu durumda bizler de kendileriyle bir şekilde iletişime geçme fırsatı bulmuş olacağız. umarım bu başlık amacı ve gayesi doğrultusunda gereken önemi en iyi şekilde görür. girdinin esas muhatabı çaylak yazarlara önemle duyrulur...
    edit: amerika'yı yeniden keşfetmemi sağlayan alttaki entry sahibi yazara teşekkür ederim. benim bu başlığı açma sebebim, iletişim ihtiyacı hissedilen çaylak yazarların her birinin başlığına tek tek yazmak yerine, bunu daha toplu bir hale getirmekti. ancak alttaki entrynin tamamen çaylaklar tarafından favorilendiğini görünce, esasında bunun değmez bi çaba olduğunu anladım. sonuç itibariyle en iyisi siz yazar olmayı beklemeye devam edin.
  • çaylaklar mail bıraksın demek yerine:

hangi çaylağa soru sormak istiyorsanız ona nickaltı yazarak/açarak "bana ulaşmasını istediğim yazar (ve sebebi olan entry)" yazıp bir de favori eklerseniz, karşınızdaki de size ulaşmak istiyorsa bir şekilde size dönüş yapar.. isterseniz nickaltına mailinizi girebilirsiniz..
    bu şekilde daha iyi olur diye düşünüyorum..